fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн допоможуть дитині одужати

Допомогти
27 Квітня 2020

В Україні провели першу неродинну пересадку кісткового мозку

Ми усі так давно на це чекали. Ми усі так довго про це мріяли. Ми усі так довго на це працювали.

1 квітня українські лікарі зробили першу пересадку кісткового мозку від неродинного донора. Першим пацієнтом став маленький Назарчик, який мав вроджений комбінований імунодефіцит.

 

Навіть пандемія коронавірусу та закриття авіасполучення не завадили команді лікарів з відділення трансплантації кісткового мозку НДСЛ “Охматдит” на чолі з Олександром Лисицею зробити це. Ніщо не зупинить прорив, час якого настав, якщо так багато людей об’єднують свої зусилля заради спільної мети.

Тепер, коли медики зафіксували у маленького Назара приживлення донорського кісткового мозку , тобто в дитини почали вироблятися власні, нові, і, найголовніше, здорові та повністю функціональні клітини, можна висловлювати обережний оптимізм.

Неродинна ТКМ – це шанс на порятунок життя для близько 100 маленьких пацієнтів в Україні щороку. Це ще один крок до того, щоб кожна українська дитина могла отримати сучасне якісне лікування від раку у себе вдома.

 

МИ ЩИРО ВІТАЄМО Й ДЯКУЄМО:

– Олександру Лисиці та усій клінічній команді – лікарям, медсестерам, лаборантам, реабілітологам

– родині Назара, яка погодилась на проведення ТКМ від неродинного донора в Україні

– керівництву НДСЛ “Охматдит”

– Міністерству охорони здоров’я, яке розробило нормативну базу та у співробітництві з Міністерством інфраструктури та Міністерством закордонних справ організовувало відправку трансплантату з Німеччини до України

– БФ “Український реєстр донорів кісткового мозку” та Роману Куцю, завдяки кому був знайдений, обстежений, протипований  донор з німецького реєстру

– компанії DHL Express Ukraine та особисто генеральному директору Вадиму Сидоруку, які везли, замитнювали та розмитнювали трансплантат

– юристам, які допомагали розробляти нормативну базу, в тому числі Вікторії Подворчанській та компанії “Астерс”

– волонтерам, консулам, водіям машин, пасажирам літаків, які повертались до України з-за кордону та допомагали привезти незареєстровані ліки для Назара

– спонсорам, які профінансували чи гарантували фінансування обстеження донора та забір стовбурових клітин

І ВАМ, НАШІ ДОРОГІ БЛАГОДІЙНИКИ!

Це завдяки вам ми змогли оплатити та замовити для Назарчика ліків на 75,5 тис. грн.

Це завдяки вам ми змогли прогарантувати оплату обстеження неродинного донора для Назара в розмірі 3 тис євро. 

Це завдяки вам ми щомісячно допомагаємо відділенню ТКМ ліками, витратними матеріалами, спецхарчуванням, санітарно-гігієнічними засобами, орендою квартир, де живуть пацієнти відділення з інших міст.

Це завдяки вам наші співробітники та волонтери можуть впроваджувати у відділенні ТКМ програму “Дитинство в лікарні”, надавати психо-соціальну підтримку батькам, оплачувати та організовувати професійний розвиток персоналу та візити спеціалістів з провідних іноземних клінік, здійснювати переклад міжнародних протоколів та стандартів операційних процедур, оплачувати курси англійської мови для медперсоналу.

Саме з вашою допомогою ми плануємо і далі просуватись до нашої мети – щоб жодна дитина в Україні не вмирала від раку.

ДАЛІ БУДЕ БАГАТО ПЕРЕМОГ!

 

Залишайтесь, будь ласка, поруч з дітьми. Підтримайте наших підопічних благодійним внеском на будь-яку комфортну суму.

Читайте також

Новини / 24 Березня 2020

“Таблеточки” збирають кошти на Uber для медиків, яким складно добратися на роботу

Детальніше
Новини / 23 Березня 2020

Друзі «Таблеточок» захищають онкохворих дітей від коронавірусу

Детальніше
Новини / 13 Березня 2020

Захищаємо наших підопічних від коронавірусу

Детальніше
ВСІ НОВИНИ