fbpx

Твої 50 грн допоможуть дитині одужати

Допомогти
24 Березня 2020

“Таблеточки” збирають кошти на Uber для медиків, яким складно добратися на роботу

Благодійний фонд “Таблеточки” розпочав збір коштів на оплату транспортування медичних працівників на роботу й назад з допомогою компанії Uber. 

 

Незважаючи на кроки уряду та міських державних адміністрацій, транспорту для перевезення медиків у великих містах не вистачає, а традиційні служби таксі підняли тарифи і стали ще менш доступні для них. Насамперед, це стосується медсестер та санітарок, які отримують низькі зарплати, а живуть переважно у віддалених спальних районах і передмістях.

Зараз на роботу складно дістатися навіть тим медсестрам, які живуть не дуже далеко від лікарні, – розповідає старша медсестра відділення трансплантації кісткового мозку лікарні Охматдит Тетяна Лутак. – Вчора моя колега не змогла вчасно з’явитися на роботу через те, що її просто не пустили у громадський транспорт через відсутність перепустки, про яку стало відомо тільки позавчора. Окрім цього, багато наших санітарок не з Києва – їм добиратися ще важче“. 

Тому фонд “Таблеточки” підтримав ініціативу компанії Uber та Міністерства охорони здоров’я України “Лікар на роботі”, і розпочав збір коштів на оплату перевезення медичних працівників на роботу і з роботи. 

За достатнього фінансування, безоплатні поїздки стосуватимуться не лише працівників інфекційних лікарень, про яких обіцяє подбати МОЗ, а й усіх інших медиків державних закладів у всіх містах України, де працює Uber”, – пояснив виконавчий директор фонду В’ячеслав Биков та закликав медичні заклади, які зіштовхнулись із проблемою добирання персоналу на роботу, оцінити та озвучити власну потребу. 

 

На сайті онлайн магазину “Таблеточок” можна оплатити одну поїздку Uber для медика (175 гривень), на тиждень (1750 гривень) або на тиждень для медичної бригади (10000). 

 

Підставою для проїзду будуть промокоди, які Uber надаватиме медичним закладам, а адміністрація медзакладів – своїм працівникам. Ліміт на одну поїздку для Києва становитиме 200 грн, а для інших міст – 150. 

Медики – найбільш важлива та вразлива категорія населення під час пандемії. Давайте допоможемо їм безпечно та зручно дістатися на роботу, яку вони виконують заради нас”, – сказав Биков. 

За кошти, зібрані з допомогою фонду “Таблеточки”, Uber перевозитиме медиків на додачу до 10 000 безкоштовних поїздок, які компанія надасть безоплатно на прохання МОЗ. 

“Таблеточки” пропонують кожному долучитися до оплати транспорту для медиків – це можна зробити на сайті фонду за посиланням (лінк). Компанії, які б хотіли допомогти, можуть скористатися такими реквізитами: 

Благодійний фонд “Таблеточки”, неприбуткова організація

Код ЄДРПОУ 38805429 

UA723209840000026001250322320

МФО 320984 в АТ «ПроКредит Банк», м.Київ

 

Довідка: “Таблеточки” – один із найбільших в Україні фонд у сфері дитячої онкології. Щомісяця фонд опікується понад 400-ми дітей та їх родин, надаючи всебічну допомогу від моменту діагностики до завершення лікування та підтримки родин. Крім адресної допомоги онкохворим дітям та їхнім родинам, “Таблеточки” допомагають 17 дитячим онковідділенням по всій Україні, впроваджують паліативну програму, розвивають напрям психосоціальної допомоги, працюють над національною стратегією боротьби з дитячим раком і навчають лікарів та медсестер найкращим світовим практикам лікування.

На реалізацію цих програм допомоги за 2019 рік благодійники “Таблеточок” зібрали понад 84 мільйони гривень. За час роботи фонду більше 4000 сімей отримали адресну допомогу на суму більше 225 мільйонів гривень.

Читайте також

Новини / 23 Березня 2020

Друзі «Таблеточок» захищають онкохворих дітей від коронавірусу

Детальніше
Новини / 17 Березня 2020

Можливі перебої у поставці не зареєстрованих або відсутніх в Україні ліків для наших підопічних

Детальніше
Новини / 13 Березня 2020

Захищаємо наших підопічних від коронавірусу

Детальніше
ВСІ НОВИНИ