fbpx

Твої 50 грн допоможуть дитині одужати

Допомогти
13 Березня 2020

Захищаємо наших підопічних від коронавірусу

Через оголошений у Києві карантин і загрозу епідемії новітнього коронавірусу, ми у фонді змушені вдатися до кроків, які допоможуть нам захистити наших підопічних у цих непростих умовах. Адже діти з раковими захворюваннями особливо вразливі до інфекцій та вірусів.

 

І тому ми прийняли відповідальне рішення змінити те, як ми працюємо з дітьми та медзакладами, щоб захистити їх від небезпечного вірусу, максимально зберігаючи ефективність нашої роботи. Сподіваємося, поширення COVID-19 сповільниться, і ми повернемося до звичного режиму. А поки що, принаймні до кінця березня:

 

Ми призупиняємо відвідування дітей в онковідділеннях лікарень нашими волонтерами і співробітниками. Психологи, чия робота критично важлива для лікування дітей, продовжать роботу з дітьми та їхніми родичами дистанційно – телефоном та з використанням онлайн-платформ.

 

Офіс фонду переходить на віддалену роботу, щоб зменшити вірогідність заразитися у громадському транспорті чи громадських місцях. Завдяки технологіям, наші співробітники будуть повною мірою залучені до роботи та спілкування.

 

Ми відмовляємося від проведення масових подій для наших підопічних, їх сімей, а також для медпрацівників. Зокрема, йдеться і про навчальні програми для медсестер, і про закордонні поїздки для лікарів на медичні конференції та семінари, більшість з яких було перенесено у часі, або ж в онлайн-простір. 

 

Ми покладаємося на професійне судження лікарів та рішення батьків у питанні скерування до Італії наших підопічних, які лікувалися чи потребують лікування за кордоном. Зараз у цій країні, у місті Верона, перебуває четверо наших дітей, троє з них – у стаціонарі. Всі вони продовжують лікування, дотримуючись заходів безпеки, які запровадив італійський уряд. 

 

Через різноманітні заходи, які країни впроваджують для обмеження ризику епідемії, можливі перебої з завезенням не зареєстрованих в Україні препаратів, які використовуються для лікування наших підопічних. Ми робитимемо все залежне від нас, щоб організувати доставку потрібних ліків, при цьому не наражаючи на небезпеку ні наших волонтерів, ні наших підопічних.

 

На жаль, рак не йде на карантин, тому онкохворі діти й далі потребують життєво важливих препаратів та спеціального харчування, а онковідділення – реагентів та витратних матеріалів. Сьогодні, коли країна панікує, а курс гривні падає, дітям особливо потрібна ваша надійна підтримка.

 

Допоможіть підопічним фонду «Таблеточки», натиснувши кнопку вгорі сторінки.

Читайте також

Новини / 15 Лютого 2020

Дитяча онкологія – візитівка медицини в країні. Колонка Юлії Ноговіциної

Детальніше
Новини / 4 Лютого 2020

«Об’єднати зусилля всіх» — «Таблеточки» взяли участь у брифінгу у Верховній Раді з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку

Детальніше
Новини / 20 Січня 2020

В «Охматдиті» провели першу операцію з новітнім ендоскопом, купленим за кошти благодійників

Детальніше
ВСІ НОВИНИ