fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
27 Вересня 2018

Запрошуємо на благодійну вечерю Tabletochki Giving Tuesday Dinner

27 листопада, в рамках всесвітнього руху «Щедрий Вівторок» (Giving Tuesday), до якого вперше приєдналась Україна, ми зберемося разом у Fairmont Grand Hotel Ballroom, щоб допомогти дітям.

Це буде зустріч друзів, коктейлі з цікавими людьми, святкова вечеря, виступи музикантів, які підтримують фонд. А зібрані кошти ми спрямуємо на придбання нейрохірургічного мікроскопа для відділення нейрохірургії НДСЛ “Охматдит”.

Це відділення відкрилось у серпні, і для проведення високоточних операцій на головному і спинному мозку потрібен мікроскоп. Завдяки йому лікарі зможуть рятувати до 80 дитячих життів щорічно. Обладнання коштує близько 5 млн грн.

Гостем вечора автоматично стаєне кожен, хто зробить благодійний внесок у 7 500 грн до 1 листопада або у 10 000 грн після цієї дати.

Дізнатися більше про подію і зробити внесок можна за посиланням:

bit.ly/TabletochkiGivingTuesdayDinner

У Щедрий Вівторок мільйони людей більше ніж у 150 країнах світу роблять добрі справи на користь благодійних організацій. Ставайте і ви частиною величезної спільноти добродіїв і допомагайте дітям одужувати!

Читайте також

Новини / 6 Червня 2019

Передавайте милі МАУ на допомогу дітям

Детальніше
Новини / 30 Листопада 2018

Tabletochki Giving Tuesday Dinner 2018

Детальніше
Новини / 5 Листопада 2018

Благодійні термінали тепер в аеропорті Київ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ