fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
30 Листопада 2018

Tabletochki Giving Tuesday Dinner 2018

Коли люди з різних сфер, з різними захопленнями і поглядами збираються разом, це дає дивовижні результати. Уперше в Україні відбувся Щедрий Вівторок. Уперше ми провели в цей день благодійну вечерю Tabletochki Giving Tuesday Dinner. Завдяки гостям — дуже різним, але з однаково добрим серцем — лікарі рятуватимуть 100 дитячих життів щорічно.

 

У відділенні нейрохірургії в «Охматдиті» зараз немає операційного мікроскопа з оптичним збільшенням у 15-20 разів. Такий мікроскоп потрібен, щоб проводити більшість складних нейрохірургічних операцій високої точності, у першу чергу дітям з пухлинами і травмами головного і спинного мозку, вродженими дефектами розвитку.

Вартість мікроскопа — близько 5 млн гривень. На благодійній вечері завдяки гостям ми зібрали 8 млн гривень. Дякуємо!

Ми вже розпочали процес придбання мікроскопа і сподіваємось, що найближчим часом лікарі отримають обладнання.

Ми безмежно вдячні організаційному комітету, тому що без підтримки нам би не вдалось провести такий красивий вечір і запросити стільки неймовірних і надихаючих людей.

Віримо, що це лише початок, і вже плануємо наступну вечерю. Тож зберігайте дату: 26 листопада 2019 року ми знову запрошуємо всіх друзів зібратись разом і зробити щось добре заради хворих дітей.

Фото із заходу шукайте за посиланнями:

bit.ly/TabletochkiDinner18_1

bit.ly/TabletochkiDinner18_2

 

Фотозйомка: Костянтин Голінченко і Grand Photo Reporting

Читайте також

Події / 10 Липня 2019

Tabletochki Giving Tuesday Dinner – реєстрація відкрита!

Детальніше
Новини / 3 Червня 2019

День захисту дітей в “Охматдиті”

Детальніше
Новини / 29 Грудня 2018

Підсумки 2018 року

Детальніше
ВСІ НОВИНИ