fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
20 Вересня 2018

Свято Переможців 2018

15 вересня діти, які перемогли рак, приїхали на наше друге Свято Переможців. Сто сімей з усієї України разом з лікарями, волонтерами, психологами зібрались на величезний пікнік, щоб відсвяткувати спільну перемогу над страшною хворобою.

Спільну – тому що рак неможливо подолати наодинці. Позаду у кожної дитини і її рідних важкі місяці основного етапу лікування. Блоки хіміотерапії, болісні процедури, гіркі ліки, маленький світ лікарняних палат. І нескінченна боротьба. Зараз ці діти – переможці. Вони радіють життю, малюють мрії, заплітають косички, танцюють під пісні улюблених виконавців і діляться своїми історіями. Говорити про одужання і святкувати його важливо, тому що краща мотивація для тих, хто зараз тільки на шляху до перемоги – успішні історії інших. «Якщо вони змогли, я теж зможу».

Ми продовжуємо допомагати підопічним. Купуємо ліки, оплачуємо лікування і робимо все, щоб діти швидше одужували. А Свято Переможців – це можливість голосно заявити, що рак виліковний, і наші спільні зусилля не марні. Ми безмежно вдячні кожному, хто відгукнувся на наше запрошення і провів з нами цей день. Щиро вдячні партнерам, які зробили це свято таким теплим. І від усього серця дякуємо нашим благодійникам, які своїми внесками наближають дітей до одужання.

Фото: Костянтин Голінченко, Євгенія Драч

Читайте також

Новини / 17 Жовтня 2019

«Таблеточкам» 8 років!

Детальніше
Події / 18 Вересня 2019

Свято Переможців 2019

Детальніше
Новини / 3 Червня 2019

День захисту дітей в “Охматдиті”

Детальніше
ВСІ НОВИНИ