fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
20 Вересня 2018

Свято Переможців 2018

15 вересня діти, які перемогли рак, приїхали на наше друге Свято Переможців. Сто сімей з усієї України разом з лікарями, волонтерами, психологами зібрались на величезний пікнік, щоб відсвяткувати спільну перемогу над страшною хворобою.

Спільну – тому що рак неможливо подолати наодинці. Позаду у кожної дитини і її рідних важкі місяці основного етапу лікування. Блоки хіміотерапії, болісні процедури, гіркі ліки, маленький світ лікарняних палат. І нескінченна боротьба. Зараз ці діти – переможці. Вони радіють життю, малюють мрії, заплітають косички, танцюють під пісні улюблених виконавців і діляться своїми історіями. Говорити про одужання і святкувати його важливо, тому що краща мотивація для тих, хто зараз тільки на шляху до перемоги – успішні історії інших. «Якщо вони змогли, я теж зможу».

Ми продовжуємо допомагати підопічним. Купуємо ліки, оплачуємо лікування і робимо все, щоб діти швидше одужували. А Свято Переможців – це можливість голосно заявити, що рак виліковний, і наші спільні зусилля не марні. Ми безмежно вдячні кожному, хто відгукнувся на наше запрошення і провів з нами цей день. Щиро вдячні партнерам, які зробили це свято таким теплим. І від усього серця дякуємо нашим благодійникам, які своїми внесками наближають дітей до одужання.

Фото: Костянтин Голінченко, Євгенія Драч

Читайте також

Новини / 17 Жовтня 2019

«Таблеточкам» 8 років!

Детальніше
Події / 18 Вересня 2019

Свято Переможців 2019

Детальніше
Новини / 3 Червня 2019

День захисту дітей в “Охматдиті”

Детальніше
ВСІ НОВИНИ