fbpx
Ми в «Таблеточках» завжди шукаємо способи покращити досвід допомоги онкохворим дітям. У зв’язку з цим 16 січня 2023 року ми оновили Політику приватності, а саме додали інформацію про збір даних через сайти партнерів (розділи 2 і 5). Ознайомитися з оновленою версією Політики можна тут. x

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
21 Липня 2018

Пийте лимонад, допомагайте дітям

10 серпня вся країна знову питиме холодні лимонади, щоб допомогти одужати нашим підопічним. Ми запрошуємо приєднатися до акції офіси і бізнес-центри, кафе, ресторани, кав’ярні і готелі, а також всіх-всіх небайдужих!

ОФІСИ І БІЗНЕС-ЦЕНТРИ​

10 серпня готуйте смачні лимонади і смаколики до них, продавайте колегам або сусідам по бізнес-центру, а зібрані кошти передавайте на допомогу онкохворим дітям.

Для підготовки ми надамо вам електронні інформаційні матеріали про акцію, які ви зможете роздрукувати у потрібній кількості, а також рекомендації щодо проведення заходу.

Інформацію про участь надсилайте на адресу [email protected] з позначкою «День Лимонаду 2018 — Офіси».

 

РЕСТОРАНИ, КАВ’ЯРНІ, КОНДИТЕРСЬКІ, ГОТЕЛІ

Готуйте прохолодні напої і разом з гостями свого закладу даруйте нашим підопічним шанс швидше повернутися з лікарень в дитинство.

Умови акції прості:

  • З 10 серпня пропонуйте гостям освіжаючі напої, вартість яких ви визначаєте самі.
  • Передавайте всю вартість або прибуток від продажу цих напоїв до фонду на допомогу дітям.
  • Термін дії акції — від 1 дня до 1 місяця (на ваш розсуд).
  • Ми надамо вам електронні шаблони інформаційних матеріалів, які вам залишиться тільки роздрукувати (плакати, тейбл-топери, наліпки).
  • Ми також забезпечимо інформаційну підтримку акції (анонси в ЗМІ, на сайті і в соціальних мережах фонду). Усі заклади, які візьмуть участь в акції, ми додамо на мапу і поширимо її в соцмережах.

Інформацію про участь надсилайте на адресу [email protected] з позначкою «День Лимонаду 2018». У листі вкажіть, будь ласка, назву закладу, строк проведення акції та посилання на сторінку закладу в соцмережах.

 

ВОЛОНТЕРСЬКІ ІНІЦІАТИВИ

Ви можете провести День лимонаду будь-де: у своєму ЖК або в будинку, в дитячому садочку разом з дітьми, влаштувати пікнік або вечірку із друзями. Готуйте лимонади, а гроші від їхнього продажу перераховуйте на допомогу підопічним фонду.

На День лимонаду обов’язковими є лимонад і хороший настрій! Додавайте смаколики, конкурси, ігри і показуйте всім навколо, що допомагати – це приємно і весело.

Ми надамо вам порадник та яскраві шаблони інформаційних матеріалів — плакати, заготовки під цінники, стрілочки-вказівники та інше. Друкуйте і прикрашайте майданчик для заходу.

Інформацію про участь надсилайте нашій координаторці Альоні Лук’янчук на [email protected] з позначкою «День Лимонаду 2018». У листі, будь ласка, вкажіть дані ім’я та прізвище організатора, місто й дату проведення заходу (10 серпня або будь-який інший день в серпні).

 

Долучайтеся і допомагайте дітям швидше повернутися з лікарні в дитинство!

 

Фото: Костянтин Голінченко

Читайте також

Акції / 4 Грудня 2019

Дарунки на здоров’я: робіть дітям на Новий рік найцінніший подарунок

Детальніше
Новини / 27 Листопада 2019

Tabletochki Giving Tuesday Dinner: 16 000 000 гривень на допомогу дітям

Детальніше
Новини / 6 Червня 2019

Передавайте милі МАУ на допомогу дітям

Детальніше
ВСІ НОВИНИ