fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
27 Листопада 2019

Tabletochki Giving Tuesday Dinner: 16 000 000 гривень на допомогу дітям

Вчора друзі фонду знову зустрілися на благодійній вечері Tabletochki Giving Tuesday Dinner. Люди з різних сфер, з різними поглядами і захопленнями об’єдналися заради важкохворих дітей. І зібрали 16 000 000 гривень на допомогу. Дякуємо! ♥️

Завдяки гостям вечері в лабораторії «Охматдиту» з’явиться сучасне обладнання для виявлення інфекцій. Результати аналізів будуть набагато швидше, ніж зараз. І 19 тисяч дітей щорічно отримуватимуть більш точне і вчасне лікування. Серед них — наші підопічні онкохворі діти.

 

Це вечір вийшов таким завдяки організаційному комітету: Катерині Загорій, Анні Климовій, Гаріку Корогодському, Сергію Неклеві, Олександрі Олійник , Віталію Сичу, Лізі Юрушевій, Інні Єлісєєвій.

Неймовірний настрій вечору подарував Сергій Притула — ведучий та модератор благодійного аукціону. Дякуємо!

Дякуємо тим, хто надав лоти для благодійного аукціону: Андрію Мацолі, Євгенію Чичваркіну, Ніці Бєлоцерковській, Катерині Кухар, Дмитру Дубілету, Павлу Гудімову, Ігорю Мазепі, Аллі Бейліній, групі Open Kids, Валерію Созановському, Олександру Крилову.

Дякуємо артистам і бізнесменам, які створили атмосферу вечері: Дмитру Шурову PIANOBOY і Марії Дідковській, Лідії Арфуш та Ользі Козловській, группі «Хвилю тримай» і Глібу Загорію, Джеррі Хейл та Анні Буткевич, TAYANNA та Олександрі Олійник, Інні Єлісєєвій, Лізі Юрушевій, Анастасії Слічній, Катерині Сільченко, групі «Время и Стекло» і Володимиру Цою, а також Вікторії Тігіпко.

Дякуємо за сукні для аукціону дизайнерам Івану Фролову, Світлані Бевза, Катерині Сільченко, Dafna May, Артему Климчуку. За картини для тихого аукціону — Сергію Кербицькому.

Ми також безмежно вдячні нашим надійним партнерам:
агентству S*EVENT за організацію і проведення вечора;
Fairmont Grand Hotel Kyiv за гостинність і смачну вечерю;
PROFI – equipment for events за звукове та сценічне обладнання;
RIDER RENT за свiтлове обладнання;
ScreenPro за вiдео обладнання;

Ми дякуємо за допомогу Дiджер, FOX Advertising Solutions, Mantis Studio Production, Main Stage Decor, Comilfo decor, фото продакшн ITyshch.Click, компаніям goodwine, Віна Гулієвих, PepsiCo Ukraine.

Читайте також

Акції / 5 Червня 2019

Даруйте дітям #realKAZKA

Детальніше
Новини / 30 Листопада 2018

Tabletochki Giving Tuesday Dinner 2018

Детальніше
ВСІ НОВИНИ