fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дитині одужати

Допомогти
31 Серпня 2018

Позиція фонду щодо ситуації з реорганізацією Центру трансплантації кісткового мозку НДСЛ «Охматдит»

20 серпня в НДСЛ «Охматдит» відбулася реорганізація декількох центрів, серед яких і Центр ДОГ і ТКМ, в якому лікуються наші підопічні діти з онкогематологічними захворюваннями. Після реорганізації і кадрових рішень керівництва «Охматдиту» майже всі працівники одного з відділень Центру ТКМ, а також всі працівники референс-лабораторії написали заяви про звільнення у знак незгоди із діями адміністрації лікарні. На тлі цих подій у соціальних мережах та ЗМІ поширюється неправдива і відверто маніпулятивна інформація стосовно участі фонду «Таблеточки» у цьому процесі.

Ми офіційно заявляємо, що фонд «Таблеточки» не є стороною і учасником процесу реорганізації і не має жодного впливу на управлінські рішення ані адміністрації лікарні, ані Міністерства охорони здоров’я, ані лікарів будь-якого відділення. Ми просимо критично оцінювати всю інформацію, яка поширюється про фонд. І ми захищатимемо свою репутацію всіма доступними нам законними методами, у тому числі в суді. 

Ми також вважаємо неприпустимими маніпуляції в цьому конфлікті, адже заручниками непорозумінь серед дорослих стають онкохворі діти і їхні батьки. Хвороба дитини – це один із найтрагічніших моментів в житті батьків і користатися цим станом не можна.

Наш фонд завжди буде на боці дітей і всі наші дії підпорядковуються виключно їхнім інтересам. І ми завжди допомагатимемо тим, з ким розділяємо спільні цінності. Адже місія нашого фонду – це захист інтересів онкохворих дітей в Україні. Саме тому ми висловлюємо своє занепокєння ситуацією, що склалася в «Охматдиті», і не можемо стояти осторонь неї. 

Ми щиро співчуваємо сім’ям, які стали заручниками ситуації у відділенні ТКМ НДСЛ «Охматдит». І ми готові надати будь-яку допомогу, яка б зарадила вирішенню ситуації і допомогла дітям:

– У межах своїх фінансових можливостей ми надаємо допомогу відділенню ТКМ та його пацієнтам: купуємо необхідні ліки та медичні вироби, які зараз відсутні у лікарні. 

– За необхідності готові оплатити стажування та навчання для українських лікарів, лаборантів і медсестер «Охматдиту» у закордонних клініках, що спеціалізуються на трансплантаціях кісткового мозку.

– Готові зробити усе можливе для того, щоб сторони процесу сіли за стіл переговорів, якщо це якимось чином може допомогти зберегти лабораторію. Проте ми жодним чином не можемо втручатися у внутрішні справи лікарні. 

Наш фонд підтримує усі ініціативи, що сприяють розвитку лікування дітей у нашій державі. Зокрема, у вересні ми відправляємо за кордон мультидисциплінарну групу лікарів на навчання з інтраартеріальної хіміотерапії дітям з ретинобластомою. Таке лікування не проводиться в Україні, не оплачується державою і батьки змушені шукати кошти, щоб лікувати дітей у Німеччині та Швейцарії. Ми хочемо, щоб таке лікування проводилося в Україні. 

Ми також виступаємо за доступність трансплантації кісткового мозку від неродинного донора в Україні. Адже державних коштів, а також ресурсів благодійних фондів і родин пацієнтів не вистачає на те, щоб покрити усю потребу в ТКМ як для дітей, так і для дорослих. Важливо зробити усе можливе для того, щоб українські пацієнти лікувалися в Україні, не були заручниками фінансового стану країни чи родини і не витрачали свій дорогоцінний час в очікуванні допомоги. 

Щоб це стало можливим та показники виживання дітей після ТКМ були на європейському рівні, необхідно виконати певні передумови: створити реєстр донорів стовбурових клітин, створювати регіональні центри трансплантації з належними умовами, провести європейську акредитацію відділення ТКМ та референс-лабораторії. Це тривалий процес, а діти хворіють зараз. Тому наш фонд у межах своїх ресурсів продовжить надавати всеохопну підтримку дітям, які потребують лікування за кордоном, поки в цьому є потреба. 

Наш фонд завжди виступає за адекватний і цивілізований діалог, але безпідставні серйозні звинувачення не є частиною цього діалогу. Ми просимо підтримати нас в цій ситуації і завжди робити свій вибір на користь пацієнтів.

Читайте також

Новини / 6 Серпня 2019

Новий рентген-апарат для львівської лікарні

Детальніше
Новини / 1 Липня 2019

Реанімації відкриті для відвідувачів. Шукайте на вході плакати

Детальніше
Новини / 3 Червня 2019

День захисту дітей в “Охматдиті”

Детальніше
ВСІ НОВИНИ