fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
23 Серпня 2018

Підтримуйте акцію «Благодійність замість квітів» до 1 вересня

Друзі, вже традиційно перед Першим вересня за підтримки сайту Розвиток дитини ми запрошуємо вас долучитись до акції «Благодійність замість квітів» і разом зібрати 250 000 грн на допомогу онкохворим дітям.

Ми пропонуємо подарувати вчителю або вихователю букети не від кожної дитини, а один від класу або групи. Решту ж коштів, які планувалось витратити на квіти, переказати на ліки для дітей.

Наші підопічні зустрінуть Перше вересня в лікарняній палаті, в оточенні крапельниць. Щоб вони отримали шанс швидше повернутись до нормального дитинства і до школи, потрібні ліки і вчасне лікування.

Кошти, зібрані під час акції, допоможуть онкохворим дітям в київських і регіональних онковідділеннях.

На сторінці кампанії на нашій фандрейзинговій платформі ви можете зробити благодійний внесок:

 bit.ly/2P0quPQ

Там же є посилання, за яким можна роздрукувати сертифікат для вчителя про добрий вчинок його учнів і подарувати його разом з букетом від класу.

Вчителі і самі можуть розказати батькам про акцію і попросити не дарувати квіти. За тим же посиланням є готові інформаційні матеріали, які можна використати в публікаціях в соцмережах або на сайтах закладів.

Квіти зів’януть швидко. А благодійна допомога здатна повернути дитині дитинство без болю.

Приєднуйтесь!

Читайте також

Події / 18 Вересня 2019

Свято Переможців 2019

Детальніше
Акції / 10 Вересня 2019

Благодійність замість квітів. Більше 650 000 грн на допомогу дітям

Детальніше
Акції / 5 Червня 2019

Даруйте дітям #realKAZKA

Детальніше
ВСІ НОВИНИ