fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дитині одужати

Допомогти
10 Вересня 2019

Благодійність замість квітів. Більше 650 000 грн на допомогу дітям

Друзі, ми досі не можемо в це повірити! На День знань ви допомогли дітям більше ніж на 650 000 грн! Це більше, ніж сумарно за всі попередні роки акції «Благодійність замість квітів».

Загалом за п’ять років акції діти отримали допомогу на суму більше мільйона гривень.

Цьогоріч вся Україна підтримала акцію. Великі міста, безліч маленьких міст і селищ. Більше тисячі шкіл і дитячих садочків в усіх регіонах долучилися до допомоги. А діти отримали від вас, дорослих, безцінний урок доброти і турботи про інших.

Наша вдячність за це безмежна. Ми дякуємо кожній родині, кожному вчителю і вихователю за небайдужість.

Ми хочемо надіслати подяку кожному закладу, який взяв участь в акції. Якщо ви не залишили своїх контактів, будь ласка, напишіть нашій координаторці Аллі Мирній на [email protected], щоб отримати подяку за допомогу.

Якщо ж ви не встигли долучитися до акції, попереду ще День учителя! Даруйте вчителю один букет від класу, а решту коштів, які планували витратити на квіти, перераховуйте на допомогу дітям.

Завдяки таким акціям діти мають все необхідне для лікування. А отже — отримують шанс швидше повернутися до навчання і дитинства без болю. Дякуємо вам за цей шанс!

 

Фото: Вікторія-Магдалена Дзюбенко-Натальченко

Читайте також

ВСІ НОВИНИ