fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
28 Грудня 2019

Підсумки 2019

Друзі! Дякуємо за те, що протягом цього року ви були поруч і допомагали. У 2019 були виклики і перешкоди, були невдачі та негаразди, а ще була ваша постійна допомога та підтримка, були усмішки, міцні обійми, яскраві й веселі моменти.

Завдяки вам у лікарнях вистачало ліків і витратних матеріалів. Батьки мали підтримку та консультації з психологами. Сім’ї терміново летіли на закордонне лікування. Нудні лікарняні будні перетворювалися на цікаві заняття з волонтерами та веселі ігри з клоунами. Дитячі мрії здійснювалися і малеча мала додаткові сили для перемоги.

Однак, труднощів попереду багато. Рак не відступить, не зупиниться. Попереду ще багато роботи і нашої з вами боротьби за головні перемоги.

Ми вітаємо вас з прийдешніми новорічними святами і просимо вас допомагати й бути поруч далі. І тоді ми ще наблизимося до цілі – перемогти дитячий рак в Україні.

 

Читайте також

Акції / 4 Грудня 2019

Дарунки на здоров’я: робіть дітям на Новий рік найцінніший подарунок

Детальніше
Новини / 27 Листопада 2019

Tabletochki Giving Tuesday Dinner: 16 000 000 гривень на допомогу дітям

Детальніше
Події / 18 Вересня 2019

Свято Переможців 2019

Детальніше
ВСІ НОВИНИ