fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
28 Грудня 2019

Підсумки 2019

Друзі! Дякуємо за те, що протягом цього року ви були поруч і допомагали. У 2019 були виклики і перешкоди, були невдачі та негаразди, а ще була ваша постійна допомога та підтримка, були усмішки, міцні обійми, яскраві й веселі моменти.

Завдяки вам у лікарнях вистачало ліків і витратних матеріалів. Батьки мали підтримку та консультації з психологами. Сім’ї терміново летіли на закордонне лікування. Нудні лікарняні будні перетворювалися на цікаві заняття з волонтерами та веселі ігри з клоунами. Дитячі мрії здійснювалися і малеча мала додаткові сили для перемоги.

Однак, труднощів попереду багато. Рак не відступить, не зупиниться. Попереду ще багато роботи і нашої з вами боротьби за головні перемоги.

Ми вітаємо вас з прийдешніми новорічними святами і просимо вас допомагати й бути поруч далі. І тоді ми ще наблизимося до цілі – перемогти дитячий рак в Україні.

 

Читайте також

Акції / 4 Грудня 2019

Дарунки на здоров’я: робіть дітям на Новий рік найцінніший подарунок

Детальніше
Новини / 27 Листопада 2019

Tabletochki Giving Tuesday Dinner: 16 000 000 гривень на допомогу дітям

Детальніше
Події / 18 Вересня 2019

Свято Переможців 2019

Детальніше
ВСІ НОВИНИ