fbpx

Твої 50 грн підтримають паліативну програму фонду

Допомогти
24 Жовтня 2019

Перший випуск групи психологічної підтримки для батьків

19 жовтня батьки, які втратили дітей через рак, стали випускниками! Півтора року сім’ї збиралися разом, щоб спілкуватися з психологами і допомагати один одному впоратися із втратою. За цей час батьки стали почуватися спокійніше і впевненіше, подружилися між собою і пережили багато хороших емоцій.

Остання зустріч стала особливою для кожної родини. Батьки написали листи своїм дітям і відпустили в небо з повітряними кульками. А наприкінці сім’ї отримали сертифікати про те, що іменами їхніх дітей тепер названі зірки.

Перша група підтримки для батьків запустилася в березні 2018 року. Раз на два місяці батьки приїжджали до Києва на зустрічі. На цих зустрічах разом з ними були психологи, священники, фахівці з роботи з тілом, відбувалися творчі майстер-класи. Пізніше ми відкрили другу групу й зараз плануємо запуск третьої.

Група психологічної підтримки — це місце, де батьки спілкуються, обмінюються досвідом, порадами, підтримкою. Одна із зустрічей проходила в Карпатах, де сім’ї з волонтерами і командою фонду зустрічали світанки, чаювали біля вогнища і піднімалися на гору Хом’як.

Ми дякуємо батькам за участь у групах, підтримку і тепло, які вони дарують один одному. Дякуємо кожному з вас за допомогу, адже організація зустрічей можлива саме завдяки вам.

 

 

 

Фото: Євгенія Драч

Читайте також

Новини / 29 Жовтня 2019

Звіт за ІІІ квартал 2019

Детальніше
Новини / 17 Жовтня 2019

«Таблеточкам» 8 років!

Детальніше
Події / 29 Березня 2019

Разом NOW

Детальніше
ВСІ НОВИНИ