fbpx

Твої 50 грн можуть допомогти паліативній програмі фонду

Допомогти
29 Березня 2019

Разом NOW

Чи можуть діти змінити міський простір на краще? Звичайно! Спільний проект Богдани Бесчастної, Діми Заражевського і нашого фонду довів це.

25-26 березня Максим, Сашко і Богдан — підопічні паліативної програми — з братами і сестричками взяли участь у проекті «Разом NOW». Діти разом з архітектором розробляли різні архітектурні елементи, які будуть встановлюватись в парках та зонах відпочинку Києва.

Очі сяяли, посмішки не сходили з облич, а думка, що власноруч розроблена споруда стане часткою міста, надихала. І поки діти заглиблювались у таємниці проектування, батьки в сусідній кімнаті за кавою спілкувалися з психологами.

Усі три родини із Чернігівської області, і для них ця поїздка до Києва стала можливістю відпочити і відволіктись від хвороби. 

Діти на другий день занять не могли дочекатись початку і вже зранку були готові їхати майструвати місто своєї мрії.

Наприкінці всі отримали подарунки і відсвяткували чудові вихідні піцою.

Після проекту наша координаторка Радмила отримала листа від одного з підопічних. Саша написав їй:
«Тетя Радмила, здраствуйте! Мне очень понравилось заниматься архитектурой и очень интересно было познакомиться с новыми друзьями. Еще мне понравилось конструировать нашу «Собаку-горку». Я очень рад, что вы меня пригласили участвовать в таком проекте! Большое вам всем спасибо!».

Ми впевнені, що цей проект надихне багатьох людей створити разом з дітьми зручний, дружній і теплий простір у своєму місті. І дуже раді, що наші підопічні долучились до проекту, який робить світ трішечки кращим.

 

Фото: Євгенія Драч

Читайте також

ВСІ НОВИНИ