fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти паліативній програмі фонду

Допомогти
29 Березня 2019

Разом NOW

Чи можуть діти змінити міський простір на краще? Звичайно! Спільний проект Богдани Бесчастної, Діми Заражевського і нашого фонду довів це.

25-26 березня Максим, Сашко і Богдан — підопічні паліативної програми — з братами і сестричками взяли участь у проекті «Разом NOW». Діти разом з архітектором розробляли різні архітектурні елементи, які будуть встановлюватись в парках та зонах відпочинку Києва.

Очі сяяли, посмішки не сходили з облич, а думка, що власноруч розроблена споруда стане часткою міста, надихала. І поки діти заглиблювались у таємниці проектування, батьки в сусідній кімнаті за кавою спілкувалися з психологами.

Усі три родини із Чернігівської області, і для них ця поїздка до Києва стала можливістю відпочити і відволіктись від хвороби. 

Діти на другий день занять не могли дочекатись початку і вже зранку були готові їхати майструвати місто своєї мрії.

Наприкінці всі отримали подарунки і відсвяткували чудові вихідні піцою.

Після проекту наша координаторка Радмила отримала листа від одного з підопічних. Саша написав їй:
«Тетя Радмила, здраствуйте! Мне очень понравилось заниматься архитектурой и очень интересно было познакомиться с новыми друзьями. Еще мне понравилось конструировать нашу «Собаку-горку». Я очень рад, что вы меня пригласили участвовать в таком проекте! Большое вам всем спасибо!».

Ми впевнені, що цей проект надихне багатьох людей створити разом з дітьми зручний, дружній і теплий простір у своєму місті. І дуже раді, що наші підопічні долучились до проекту, який робить світ трішечки кращим.

 

Фото: Євгенія Драч

Читайте також

ВСІ НОВИНИ