fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
17 Вересня 2018

Партнери допомагають купувати обладнання для лікарень

Завдяки партнерам і благодійникам фонду в лікарнях з’являється нове обладнання. Так, у цьому році лікарі у Львові отримали можливість безпечно проводити високодозову хіміотерапію онкохворим дітям з усієї Західної України.

Високодозова хіміотерапія — дуже агресивна. Вона знищує злоякісні клітини, але при надлишку препарату в крові здатна легко знищити і дитячий організм. 

Раніше обладнання, яке могло контролювати рівень діючих речовин хіміопрепаратів у крові дитини, було лише в НДСЛ «Охматдит». І діти, яким призначали таку хіміотерапію, мусили їхати до Києва.

На початку цього року наш фонд разом з фондом «Крила надії» та компанією Kyivstar придбали таке обладнання (гемоаналізатор) для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медцентру. 

Тепер діти із західних областей залишаються у Львові. Це зручно їхнім родинам, менше стресу для самих дітей. Навантаження на лікарів розподіляється між Києвом і Львовом. До того ж, це сприяє розвитку лікування дитячої онкології в регіонах.

Апарат приїхав до лікарні одразу після оплати основної частини його вартості – 2,5 млн грн. Повна ж вартість обладнання складала з урахуванням знижки 3 млн грн. Залишалось доплатити 500 тисяч. У серпні це зробив найбільший в Західній Україні торгово-розважальний центр — ТРЦ Victoria Gardens, оперативно долучившись до проекту і взявши на себе ці масштабні витрати. Дякуємо!

Ця історія — приклад того, як бізнес може брати на себе відповідальність за добробут громади, для якої він працює. І добра історія про те, що подолати дитячий рак можна лише разом.

Читайте також

Новини / 6 Серпня 2019

Новий рентген-апарат для львівської лікарні

Детальніше
Акції / 6 Грудня 2018

Акція фонду «Дарунки на здоров’я» 2018

Детальніше
Новини / 15 Листопада 2018

Карта добрих справ для учнів

Детальніше
ВСІ НОВИНИ