fbpx

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
17 Вересня 2018

Партнери допомагають купувати обладнання для лікарень

Завдяки партнерам і благодійникам фонду в лікарнях з’являється нове обладнання. Так, у цьому році лікарі у Львові отримали можливість безпечно проводити високодозову хіміотерапію онкохворим дітям з усієї Західної України.

Високодозова хіміотерапія — дуже агресивна. Вона знищує злоякісні клітини, але при надлишку препарату в крові здатна легко знищити і дитячий організм. 

Раніше обладнання, яке могло контролювати рівень діючих речовин хіміопрепаратів у крові дитини, було лише в НДСЛ «Охматдит». І діти, яким призначали таку хіміотерапію, мусили їхати до Києва.

На початку цього року наш фонд разом з фондом «Крила надії» та компанією Kyivstar придбали таке обладнання (гемоаналізатор) для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медцентру. 

Тепер діти із західних областей залишаються у Львові. Це зручно їхнім родинам, менше стресу для самих дітей. Навантаження на лікарів розподіляється між Києвом і Львовом. До того ж, це сприяє розвитку лікування дитячої онкології в регіонах.

Апарат приїхав до лікарні одразу після оплати основної частини його вартості – 2,5 млн грн. Повна ж вартість обладнання складала з урахуванням знижки 3 млн грн. Залишалось доплатити 500 тисяч. У серпні це зробив найбільший в Західній Україні торгово-розважальний центр — ТРЦ Victoria Gardens, оперативно долучившись до проекту і взявши на себе ці масштабні витрати. Дякуємо!

Ця історія — приклад того, як бізнес може брати на себе відповідальність за добробут громади, для якої він працює. І добра історія про те, що подолати дитячий рак можна лише разом.

Читайте також

Новини / 6 Серпня 2019

Новий рентген-апарат для львівської лікарні

Детальніше
Акції / 6 Грудня 2018

Акція фонду «Дарунки на здоров’я» 2018

Детальніше
Новини / 15 Листопада 2018

Карта добрих справ для учнів

Детальніше
ВСІ НОВИНИ