fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
15 Листопада 2018

Карта добрих справ для учнів

Ми хочемо, щоб діти разом з дорослими долучились до Щедрого Вівторка, і створили для школярів Карту добрих справ.

#ЩедрийВівторок – чудова можливість для батьків і вчителів розповісти дітям про благодійність і про те, що допомагати іншим – це норма для кожної людини, це просто і приємно.

Разом з картою можна спланувати добрі справи на 30 днів. 10 ідей вже вписані в карту, ще 20 діти вигадують самі – на класній годині із вчителем або ж вдома. Створити годівничку для птахів, залишити записку з добрими словами для друга, допомогти рідним приготувати вечерю. І ще безліч добрих справ, які зроблять кожен день теплішим.

Одним із пунктів, які ми пропонуємо, є написання листівки з добрими словами для наших підопічних. Такі листівки можна надіслати до фонду, і ми передамо їх до онковідділень (Нова пошта, Київ, відділення 31, БФ Таблеточки, +38 067 464 87 74).

Старшокласники, які мають профілі в соціальних мережах, можуть викладати фото своїх карт і розповідати про ініціативу з хештегом #МійМісяцьДобра.

Завантажити карту для друку можна за посиланнями:

Для молодших класів bit.ly/1-4_klass

Для старших класів bit.ly/5-11_klass

Приєднуйтесь, розповідайте про карту знайомим вчителям і залучайте дітей до добрих справ!

Читайте також

Донорство крові / 14 Червня 2019

Здайте кров. Подаруйте сили боротися за життя

Детальніше
Новини / 6 Червня 2019

Передавайте милі МАУ на допомогу дітям

Детальніше
Акції / 11 Грудня 2018

Благодійність замість сувенірів

Детальніше
ВСІ НОВИНИ