fbpx

Твої 50 грн можуть допомогти паліативній програмі фонду

Допомогти
12 Жовтня 2019

День паліативної і хоспісної допомоги 2019

Сьогодні у світі День паліативної і хоспісної допомоги. І в рамках нашої рубрики #проТаблеточки ми розповідаємо про паліативну допомогу в нашому фонді.

 

 

Паліативну програму очолює Радмила Кривонос. До робити у «Таблеточках» вона працювала економістом у Кам’янському і не мала жодного стосунку до благодійності чи роботи з дітьми. Ситуацію змінила родинна історія. Радмила вирішила забрати з лікарні додому помираючу бабусю.

Цей досвід догляду за людиною, яку вже не можна вилікувати, але якій можна допомагати до останнього дня, привів її в наш фонд.

Ось що сама Радмила говорить про День паліативної і хоспісної допомоги:

«Усі знають, що коли болить зуб, потрібно йти до лікаря. Всі знають, як вберегтися, наприклад, від СНІДУ. Всі знають, що робити, коли трапилася пожежа. Мета сьогоднішнього дня — розповсюдити інформацію про те, що робити у випадку, якщо у твоєї рідної людини невиліковна хвороба.

Чим більше ми розповідатимемо про це, тим більше люди знатимуть, що їм робити і куди звертатися, знатимуть, що ніхто не має терпіти біль через те, що лікар у відпустці або у нього немає бланку для рецепту.

Чим більше буде знань, тим менше залишиться страху і ніхто не опиниться в такій ситуації, як ми з бабусею, коли було зовсім невідомо, що можна зробити, як полегшити фізичні страждання і розважити».

Паліативній програмі фонду, яку зараз очолює Радмила, вже чотири роки. У неї чотири основні напрямки:

  • забезпечення паліативних підопічних фонду медикаментами і медичним обладнанням;
  • організація медичної підтримки для дітей;
  • здійснення мрій дітей-підопічних паліативної програми. Наприклад, організації поїздки на море чи зустріч з кумиром;
  • проведення груп психологічної підтримки батьків, які втратили дітей.

У планах фонду розширювати групи підтримки батьків, допомагати більшій кількості підопічних і запровадити програму турботи про братів та сестер паліативних дітей.

 

Але наша головна мета — збільшити кількість дітей, які одужують. Адже жодна дитина не має помирати на світанку свого життя.

Підтримайте нашу паліативну та інші програми фонду, щоб ця мрія швидше здійснилася.

Читайте також

Події / 18 Вересня 2019

Свято Переможців 2019

Детальніше
Новини / 27 Травня 2019

Фонд став асоційованим членом Міжнародного союзу боротьби з раком

Детальніше
Новини / 16 Квітня 2019

Перемога в конкурсі “Благодійна Україна”

Детальніше
ВСІ НОВИНИ