fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
11 Грудня 2018

Благодійність замість сувенірів

Напередодні Нового року ми запрошуємо компанії підтримати наших підопічних і обрати благодійність замість сувенірів.

Якщо ви шукаєте небанальний подарунок для своїх бізнес-партнерів, даруйте добру справу!

Як це працює?

  • Ви перераховуєте запланований на подарунки бюджет на ліки для онкохворих дітей.
  • Ми надсилаємо вам електронну листівку з теплими словами і логотипом вашої компанії. Цією листівкою ви вітаєте партнерів і розповідаєте, що вирішили допомогти дітям одужати.
  • Щоб приєднатись до акції, напишіть нам на [email protected].

Чому це важливо?

Щороку в січні увага до благодійності вщухає. Але не вщухає рак. Кожного січня ми отримуємо від батьків десятки прохань купити дорогі препарати. І нам потрібна впевненість, що кожній онкохворій дитині, якій потрібні ліки, ми зможемо їх купити.

Щороку компанії підтримують нас благодійними внесками замість сувенірів. І цього року також. Дякуємо, Asters, Task Force Translation (Task Force LLC) і RCI Financial Services Ukraine, що даруєте добру справу!

Друзі, приєднуйтесь і ви! Діти в онковідділеннях дуже вірять у дива, і разом ми з вами наблизимо їх до найбільшого дива — перемоги над раком!

Завдяки вам:

– в лікарнях з’являється сучасне обладнання та інструменти

– лікарі і медсестри навчаються у кращих медиків світу

– більше сучасних методів лікування дітей стають доступними в Україні

– психологи поруч з сім’ями

– діти, яких неможливо вилікувати, живуть без болю і в комфорті

 

А ще держава стала купувати більше ліків для онкохворих дітей, запрацювала смс-благодійність, реанімації відкрилися для відвідувачів. Без вашої підтримки це було б неможливим.

Ми дякуємо кожному з вас за ваше надійне плече: благодійникам, партнерам, волонтерам, лікарям, медсестрам, родинам дітей.

За 8 років більше 4 000 дітей отримали адресну допомогу на 200 мільйонів гривень. Ще більшій кількості дітей ми з вами допомогли завдяки системним змінам.

На фото — Давид, який переміг рак завдяки вам. Зараз він здорова дворічна дитина і разом з батьками нещодавно приїжджав на Свято Переможців.

Але наша мета — щоб кожна онкохвора дитина в Україні одужувала. І ми не зупинимося, поки цього не станеться. Віримо, що ви будете поруч!

Читайте також

Акції / 10 Вересня 2019

Благодійність замість квітів. Більше 650 000 грн на допомогу дітям

Детальніше
Новини / 6 Червня 2019

Передавайте милі МАУ на допомогу дітям

Детальніше
Новини / 29 Грудня 2018

Підсумки 2018 року

Детальніше
ВСІ НОВИНИ