fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
26 Вересня 2018

Долучайтеся до Wizz Air Kyiv City Marathon і допомагайте дітям

7 жовтня на Wizz Air Kyiv City Marathon команда волонтерів-фандрейзерів знову пробіжить дистанцію, щоб допомогти нашим підопічним.

Ірина Горова і Гарік Корогодський бігтимуть заради дітей, які змагаються з онкологічними захворюваннями. Їхня мета — зібрати кошти на життєво важливі препарати.

Щомісяця завдяки вашій підтримці фонд витрачає близько двох мільйонів гривень на ліки, яких немає в лікарнях. Кожний флакончик протипухлинного препарату — це шанс на життя. Разом з командою фандрейзерів ви можете подарувати дітям цей шанс:

❤️ Підтримуйте кампанії Гаріка та Ірини будь-якою комфортною сумою. 20, 50, 100 грн — однаково важливі для підопічних.

Кампанія Гаріка bit.ly/2IlBmWw 

Кампанія Ірини bit.ly/2IkrDiU

❤️ Долучайтеся до нашої команди і біжіть разом з нами, створивши кампанію на платформі. Збирайте разом з друзями і знайомими свою суму — 1000, 2000, 5000 грн.

Лише разом ми допоможемо дітям втекти від раку. І можливо, одного разу вони теж пробіжать марафон – заради когось, кому це буде потрібно. А поки вони чекають в лікарнях на черговий флакончик гірких ліків. Чекають на перемогу на найважливішій дистанції в їхньому житті.

 

Фото: Олександра Вишньова

Читайте також

Новини / 6 Червня 2019

Передавайте милі МАУ на допомогу дітям

Детальніше
SuperTeam / 20 Грудня 2018

1 мільйон гривень для підопічних паліативної програми

Детальніше
ВСІ НОВИНИ