fbpx

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
16 Травня 2019

Запрошуємо компанії підтримати акцію #ДітямЛіто

Друзі, напередодні Дня захисту дітей ми традиційно оголошуємо нашу акцію #ДітямЛіто. Ми пропонуємо весело зустріти літо в офісах і допомогти нашим підопічним одужати.

Ми вже підготували ідеї активностей і допоможемо вам ці ідеї втілити. Тож обирайте те, що вам подобається, і разом з колегами даруйте дітям літо!

День морозива. 
Разом з нашим партнером Умка – Кафе з морозивом ми організовуємо доставку морозива в ваш офіс. А прибуток від його продажу передається на допомогу дітям.

Офісний ярмарок. 
Ярмарок, на якому співробітники продають смаколики та напої або влаштовують розпродаж домашньої бібліотеки, а всі зібрані гроші перераховуються на допомогу підопічним фонду.

Лотерея. 
Співробітники в обмін на благодійний внесок беруть участь в лотереї. Призом можуть бути: кілька днів безкоштовних обідів в офісній їдальні; день роботи з кабінету директора; плюс одна година до обідньої перерви; мінус одна година робочого часу; додатковий вихідний; день без дрес-коду тощо.

Один день для дітей. 
Співробітники добровільно віддають на благодійність свою зарплату за один день. А керівництво може підтримати колег і подвоїти зібрану суму.

День донора в компанії. 
Життя рятують не тільки лікарі. Ми організовуємо забір крові безпосередньо в вашому офісі. У цьому нам допоможе спеціальна виїзна бригада з 10 медичних працівників. Важливо: ми можемо провести акцію тільки за наявності більше 50 потенційних донорів.

Конкурс «Вгадай, хто є хто» або «Фотосушка». 
Співробітники приносять свої дитячі фотографії і розвішують їх по офісу. Завдання учасників — вгадати, хто на фото. Щоб взяти участь у конкурсі і проголосувати, потрібно зробити невеликий внесок. Хто впізнав найбільше колег, отримує приз 🙂

Ми не хочемо, щоб цей день був єдиним, коли всі пам’ятають про дітей. Але в цей день ми хочемо відсвяткувати початок літа і подарувати його тим, хто зараз потребує нашої з вами допомоги.

Приєднуйтесь і допомагайте онкохворим дітям швидше повернутись з лікарні до дитинства!

Щоб дізнатись деталі акції, пишіть нашому координатору Євгенії, вона залюбки відповість на всі запитання! Її пошта: [email protected]

Читайте також

Події / 18 Вересня 2019

Свято Переможців 2019

Детальніше
Акції / 10 Вересня 2019

Благодійність замість квітів. Більше 650 000 грн на допомогу дітям

Детальніше
Новини / 3 Червня 2019

День захисту дітей в “Охматдиті”

Детальніше
ВСІ НОВИНИ