fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
17 Жовтня 2018

7 років фонду «Таблеточки»

Сьогодні «Таблеточкам» 7 років! 7 років ви допомагаєте онкохворим дітям і їхнім родинам. Дякуємо!

Все почалось з кількох упаковок не зареєстрованих в Україні ліків, які засновниця фонду Оля Кудіненко привезла з-за кордону. Ліки коштували менше 3 євро за упаковку, продавалися в будь-якій аптеці без рецепту, і здавалося, що допомагати — це дуже просто.

Сьогодні ви підтримуєте 13 постійних проектів фонду.

Вашу допомогу отримали 2500 дітей. Це препарати вартістю в десятки тисяч гривень за упаковку. Це оплата лікування і обстежень, які не проводяться в Україні. Це знеболення і здійснені мрії для підопічних паліативної програми. А ще психологічна підтримка, волонтерські заняття в лікарнях, свята для хворих дітей.

17 дитячих онковідділень в різних регіонах перебувають під опікою фонду. Ви допомагаєте купувати для них ліки і обладнання, оплачувати ремонт, покращувати умови для персоналу і сімей.

Проблеми у сфері дитячої онкології вже не здаються такими простими, як сім років тому. І ми намагаємося вирішувати їх не лише ліками, але і кропіткою системною роботою «на майбутнє». Ми оплачуємо стажування і навчання для медиків, разом з іншими організаціями лобіюємо важливі для пацієнтів законопроекти і положення, розвиваємо культуру благодійності і долучаємо партнерів і благодійників до своєї мрії: перемогти дитячий рак в Україні.

Сім років ви поруч з нами, вірите в нас і нашу мрію.

Сьогодні ми просимо вас про подарунок для наших підопічних: благодійний внесок на будь-яку суму. Робіть внесок на нашому сайті, щоб діти отримали шанс святкувати свої дні народження багато-багато років.

 

Фото: Костянтин Голінченко

Читайте також

Новини / 3 Червня 2019

День захисту дітей в “Охматдиті”

Детальніше
Новини / 17 Травня 2019

Оплачувати закордонне лікування підопічним стало простіше

Детальніше
Новини / 17 Вересня 2018

Партнери допомагають купувати обладнання для лікарень

Детальніше
ВСІ НОВИНИ