fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
18 Травня 2022

Звіт за І квартал 2022

24 лютого розділило життя підопічних фонду, як і життя кожного українця, на «до» та «після». Тому звіт за І квартал 2022 року складається з двох частин – про роботу «Таблеточок» до початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну та під час війни.

Ми мали багато планів. Частину встигли втілити і вдячні кожному, хто підтримував дітей та їхні сім’ї. Завдяки вам перша частина звіту наповнена усмішками. 

Війна докорінно змінила плани, перекресливши здобутки й досягнення сфери дитячої онкології України та поставивши під загрозу крихкі життя онкохворих дітей. 

З початку війни фонд доєднався до глобальної ініціативи SAFER Ukraine з медичної евакуації онкохворих дітей у провідні клініки світу, розширив свою діяльність на нагальні проєкти медичної та гуманітарної допомоги, а також надає матеріальну та психологічну підтримку родинам онкохворих дітей в Україні та за кордоном.

Ми безмежно вдячні кожному, хто поруч з тими, кому зараз дуже потрібна допомога. Будь ласка, прочитайте, що вдалося зробити завдяки вам у січні-березні.

Разом до перемог – дітей та України!

Читайте також

Новини / 16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Детальніше
Новини / 14 Березня 2022

Інформація про евакуацію онкохворих дітей за кордон

Детальніше
Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ