fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
18 Травня 2022

Звіт за І квартал 2022

24 лютого розділило життя підопічних фонду, як і життя кожного українця, на «до» та «після». Тому звіт за І квартал 2022 року складається з двох частин – про роботу «Таблеточок» до початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну та під час війни.

Ми мали багато планів. Частину встигли втілити і вдячні кожному, хто підтримував дітей та їхні сім’ї. Завдяки вам перша частина звіту наповнена усмішками. 

Війна докорінно змінила плани, перекресливши здобутки й досягнення сфери дитячої онкології України та поставивши під загрозу крихкі життя онкохворих дітей. 

З початку війни фонд доєднався до глобальної ініціативи SAFER Ukraine з медичної евакуації онкохворих дітей у провідні клініки світу, розширив свою діяльність на нагальні проєкти медичної та гуманітарної допомоги, а також надає матеріальну та психологічну підтримку родинам онкохворих дітей в Україні та за кордоном.

Ми безмежно вдячні кожному, хто поруч з тими, кому зараз дуже потрібна допомога. Будь ласка, прочитайте, що вдалося зробити завдяки вам у січні-березні.

Разом до перемог – дітей та України!

Читайте також

Новини / 16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Детальніше
Новини / 14 Березня 2022

Інформація про евакуацію онкохворих дітей за кордон

Детальніше
Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ