fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Десять років «Таблеточки» разом з партнерами, благодійниками, лікарями та волонтерами розбудовували сферу дитячої онкології. 24 лютого росія знищила багато досягнень цього десятиріччя.

Ми відбудуємо все знову. Діти матимуть найкраще лікування в українських онкоцентрах.

А просто зараз в умовах війни ми робимо все, щоб врятувати дітей від російських бомб і забезпечити сім’ї найнеобхіднішим.

Пріоритет «Таблеточок» зараз – термінова гуманітарна допомога.

Ось що фонду вдалося зробити за три тижні російського вторгнення і що ми продовжуємо робити щодня: 

– У партнерстві з St. Jude Global, Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром, польським фондом Herosi Foundation, урядом Польщі, а також українськими та міжнародними партнерами організували евакуацію за кордон вже понад 260 онкохворих дітей у супроводі батьків.

Частина цих дітей залишилася лікуватися в польських клініках, частину спрямували в інші країни світу (Німеччина, Великобританія, Італія, Нідерланди, Іспанія, Канада).

Рак не можна поставити на паузу на час війни, і безперервність лікування для онкохворих дітей – це питання їхнього життя.

– Надаємо постійну психологічну допомогу підопічним родинам – і в евакуації, і тим, хто залишається в Україні. Команда психологів фонду працює щоденно.

– Надаємо фінансову підтримку медикам, які вимушені працювати понаднормово.

– Надаємо матеріальну допомогу родинам, які залишаються в регіонах і яким неможливо відправити з Києва ліки, витратні матеріали, засоби гігієни тощо.

– У перші дні війни, ще до евакуації дітей, фонд забезпечив «Охматдит» та Київський обласний онкологічний диспансер продуктами, ліками, витратними матеріалами.

Також психолог фонду і лікарняні клоуни навідувалися в бомбосховища «Охматдиту». Підтримували сім’ї та навіть святкували дні народження дітей. Дехто залишався на всі вихідні під час комендантської години – буквально жили в лікарні.

Це все стало можливим завдяки потужній підтримці партнерів, волонтерів та благодійників фонду.

Нашу мрію неможливо знищити. Вона залишається незмінною: жодна онкохвора дитина не помирає від раку. В мирній Україні.

Разом до перемоги!

Читайте також

Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ