fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Десять років «Таблеточки» разом з партнерами, благодійниками, лікарями та волонтерами розбудовували сферу дитячої онкології. 24 лютого росія знищила багато досягнень цього десятиріччя.

Ми відбудуємо все знову. Діти матимуть найкраще лікування в українських онкоцентрах.

А просто зараз в умовах війни ми робимо все, щоб врятувати дітей від російських бомб і забезпечити сім’ї найнеобхіднішим.

Пріоритет «Таблеточок» зараз – термінова гуманітарна допомога.

Ось що фонду вдалося зробити за три тижні російського вторгнення і що ми продовжуємо робити щодня: 

– У партнерстві з St. Jude Global, Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром, польським фондом Herosi Foundation, урядом Польщі, а також українськими та міжнародними партнерами організували евакуацію за кордон вже понад 260 онкохворих дітей у супроводі батьків.

Частина цих дітей залишилася лікуватися в польських клініках, частину спрямували в інші країни світу (Німеччина, Великобританія, Італія, Нідерланди, Іспанія, Канада).

Рак не можна поставити на паузу на час війни, і безперервність лікування для онкохворих дітей – це питання їхнього життя.

– Надаємо постійну психологічну допомогу підопічним родинам – і в евакуації, і тим, хто залишається в Україні. Команда психологів фонду працює щоденно.

– Надаємо фінансову підтримку медикам, які вимушені працювати понаднормово.

– Надаємо матеріальну допомогу родинам, які залишаються в регіонах і яким неможливо відправити з Києва ліки, витратні матеріали, засоби гігієни тощо.

– У перші дні війни, ще до евакуації дітей, фонд забезпечив «Охматдит» та Київський обласний онкологічний диспансер продуктами, ліками, витратними матеріалами.

Також психолог фонду і лікарняні клоуни навідувалися в бомбосховища «Охматдиту». Підтримували сім’ї та навіть святкували дні народження дітей. Дехто залишався на всі вихідні під час комендантської години – буквально жили в лікарні.

Це все стало можливим завдяки потужній підтримці партнерів, волонтерів та благодійників фонду.

Нашу мрію неможливо знищити. Вона залишається незмінною: жодна онкохвора дитина не помирає від раку. В мирній Україні.

Разом до перемоги!

Читайте також

Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ