fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
19 Квітня 2019

Звіт за І квартал 2019

За перші три місяці 2019 року завдяки вам підопічні отримали допомогу на суму 11 214 033 грн.

Щомісячно під опікою фонду були 400 дітей. Для 80 з них ми адресно купили ліки, оплатили протезування та обстеження. Для 11 родин оплатили амбулаторні квартири в Києві.

Ми також надали допомогу 8 онковідділенням, у яких лікуються 282 дитини: придбали препарати, яких не вистачало в лікарнях, закупили реагенти для лабораторії, покращили умови для персоналу і сімей.

Психологи разом з волонтерами надавали психологічні консультації, щоб родини відчували підтримку на непростому шляху боротьби. Загалом за три місяці відбулося 446 консультацій для дітей, батьків і медперсоналу.

Лікарняні волонтери дарували дітлахам у відділеннях дитинство: вітали іменинників і провели 61 заняття.

Сім’ї, в яких діти не змогли побороти хворобу, не залишились наодинці у найважчий період. Допомогу отримала 21 родина, відбулося три зустрічі психологічної підтримки батьків, які втратили дітей через рак.

Щоб діти лікувалися за міжнародними стандартами в Україні, ми замовили переклад міжнародних протоколів лікування, частково або повністю оплатили закордонне стажування 10 лікарям, запустили програму вивчення англійської мови для лікарів і медсестер.

 

Переглянути звіт за січень-березень можна на цій сторінці.

 

За кожною цифрою в цьому звіті — діти, яким ви подарували тепло, турботу і шанс на життя. Дякуємо вам за це!

Читайте також

Акції / 5 Червня 2019

Даруйте дітям #realKAZKA

Детальніше
Новини / 15 Лютого 2019

Всесвітній день онкохворої дитини 2019

Детальніше
Новини / 15 Січня 2019

#HairForShare. Перуки для онкохворих дітей

Детальніше
ВСІ НОВИНИ