fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 гривень допоможуть дитині одужати

Допомогти
28 Лютого 2023

Завдяки SAP Ukraine «Таблеточки» змінюють облікову систему на потужнішу

Не словами, а діями. Довгі місяці фонд працював над тим, щоб відмовитися від облікової системи країни-агресорки, яка міцно вкорінилася в український ринок. Замість неї ми перейшли на SAP Ukraine — топового виробника софту для планування ресурсів підприємства у світі.

Ми прагнемо змінитися зсередини, щоб стати кращими зовні — реалізовувати нові довготривалі проєкти, залучати складне міжнародне фінансування, бути надійним партнером для лікарень, держави та благодійників. 

Саме тому обрали SAP Business One. Система, яка задовольняє основні наші запити: адаптована до потреб неприбуткових організацій, відповідає законодавчим нормам та забезпечує безперебійну роботу фонду.

З новим технологічним рішенням від SAP Ukraine ми покращимо процеси управління, обліку та звітності, а отже — збільшимо обсяги та підвищимо ефективність допомоги дітям, які борються з раком.

Проєкт реалізований завдяки фінансовій підтримці міжнародного фонду Choose Love.

Дякуємо SAP Ukraine та керівній директорці Анні Мікулицькій за надане рішення, а також компанії best-run Consulting за професійний супровід у розгортанні та адаптації системи в роботу фонду.

Читайте також

Новини / 16 Лютого 2023

Вакансія: молодший комунікаційник / молодша комунікаційниця

Детальніше
Новини / 15 Лютого 2023

У Черкаському обласному онкодиспансері відкрилися бокси для пересадки кісткового мозку

Детальніше
Новини / 1 Лютого 2023

Global Giving подвоює вашу щомісячну допомогу дітям!

Детальніше
ВСІ НОВИНИ