fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 гривень допоможуть дитині одужати

Допомогти
15 Лютого 2023

У Черкаському обласному онкодиспансері відкрилися бокси для пересадки кісткового мозку

Сьогодні в Центрі дитячої онкології та гематології Черкаського обласного онкологічного диспансеру відкрилися два асептичні бокси для трансплантацій кісткового мозку. 

Це важливий крок для розвитку дитячої онкології в Україні!

Трансплантація кісткового мозку — складний метод лікування зокрема дитячого раку. Через виснажливе лікування та підготовку до неї імунітет дитини дуже ослаблений, тому вона повинна перебувати у стерильному приміщенні, оснащеному потужною системою вентиляції та очищення повітря.

Саме для цього і створені трансплантаційні асептичні бокси-кімнати. Тут дитина у безпеці до, під час та тривалий час після трансплантації. 

На обліку лікарні зараз перебуває 270 дітей, що борються з раком. Раніше пересадки дітям тут робили у дорослому онковідділенні через відсутність необхідного устаткування у дитячому. Сучасні бокси гарантують вчасне та якісне лікування дітей.

Більша частина коштів — понад 4 мільйони гривень — для побудови трансплантаційних боксів була залучена завдяки потужній підтримці Всеукраїнського благодійного фонду «АТБ», та благодійникам, які купували спеціальні товари в мережі АТБ-Маркет в рамках нашої спільної акції.

Пишаємося мати таких партнерів. Перемагаємо дитячий рак разом!

Читайте також

Новини / 15 Лютого 2023

Радіомарафон на підтримку онкохворих дітей 2023

Детальніше
Новини / 1 Лютого 2023

Global Giving подвоює вашу щомісячну допомогу дітям!

Детальніше
Новини / 26 Січня 2023

800 тисяч гривень на допомогу дітям завдяки клієнтам Bolt

Детальніше
ВСІ НОВИНИ