fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
25 Травня 2022

Відкрито «Крамничку захисту сміливих» до Дня захисту дітей!

Україна вже довела, що є нацією сміливих. І наші діти – майбутнє України – безумовно, найсміливіші. Проте навіть найхоробріші потребують допомоги.

До прийдешнього Дня захисту дітей ми відкриваємо нашу «Крамничку захисту сміливих». Підтримайте сьогодні таких дітей, як Денис, подарунком, що в умовах війни має особливо важливе значення.

Оберіть подарунок, натисніть «Подарувати» та зробіть благодійний внесок. Будь ласка, допоможіть українським дітям просто зараз!

 

Читайте також

Новини / 16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Детальніше
Новини / 14 Березня 2022

Інформація про евакуацію онкохворих дітей за кордон

Детальніше
Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ