fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
9 Червня 2022

Тепер підтримати онкохворих дітей можна внеском у криптовалюті на платформі Whitepay

Фонд «Таблеточки» одним з перших в Україні серед благодійних організацій почав приймати внески у криптовалюті. За два роки благодійники переказали понад 20 біткоїнів на допомогу підопічним фонду – онкохворим дітям та їхнім сім’ям.

Відтепер підтримати дітей внеском у криптовалюті можна ще швидше та зручніше за допомогою криптопроцесингової платформи Whitepay, яка входить до екосистеми WhiteBIT.

«Ми раді залучати криптовалютне комм’юніті до допомоги дітям і вважаємо почесним  метчити можливості криптоентузіастів з тими категоріями населення, яким необхідна серйозна підтримка», – коментує СЕО Whitepay Гліб Удовиченко.

Whitepay забезпечить аудит і проведення платежів разом з клієнтською підтримкою. Усі доступні на біржі WhiteBIT криптовалюти можна переказувати на користь підопічних фонду. Поступово їхній перелік розширюватиметься.

«Благодійні внески у криптовалюті – це практика міжнародних фондів, яку ми імплементуємо в “Таблеточках”. Сьогодні криптовалюти та NFT-токени вже активно та ефективно допомагають нашим воїнам на фронті давати відсіч окупанту. Тепер вони допоможуть на ще одному фронті, де діти ведуть запеклий бій із раком. Я часто чую, що світ “крипти” відірваний від реального та існує десь паралельно, мовляв, “хліб за біткоїн не купиш”. Хліб може й ні, але ліки для онкохворих дітей – тапер так», – ділиться виконавчий директор фонду «Таблеточки» В’ячеслав Биков.

Долучайтеся та розповідайте друзям про можливість допомагати онкохворим дітям у їхній боротьбі. Переможемо дитячий рак разом!

Читайте також

Новини / 16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Детальніше
Новини / 14 Березня 2022

Інформація про евакуацію онкохворих дітей за кордон

Детальніше
Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ