fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
9 Червня 2022

Тепер підтримати онкохворих дітей можна внеском у криптовалюті на платформі Whitepay

Фонд «Таблеточки» одним з перших в Україні серед благодійних організацій почав приймати внески у криптовалюті. За два роки благодійники переказали понад 20 біткоїнів на допомогу підопічним фонду – онкохворим дітям та їхнім сім’ям.

Відтепер підтримати дітей внеском у криптовалюті можна ще швидше та зручніше за допомогою криптопроцесингової платформи Whitepay, яка входить до екосистеми WhiteBIT.

«Ми раді залучати криптовалютне комм’юніті до допомоги дітям і вважаємо почесним  метчити можливості криптоентузіастів з тими категоріями населення, яким необхідна серйозна підтримка», – коментує СЕО Whitepay Гліб Удовиченко.

Whitepay забезпечить аудит і проведення платежів разом з клієнтською підтримкою. Усі доступні на біржі WhiteBIT криптовалюти можна переказувати на користь підопічних фонду. Поступово їхній перелік розширюватиметься.

«Благодійні внески у криптовалюті – це практика міжнародних фондів, яку ми імплементуємо в “Таблеточках”. Сьогодні криптовалюти та NFT-токени вже активно та ефективно допомагають нашим воїнам на фронті давати відсіч окупанту. Тепер вони допоможуть на ще одному фронті, де діти ведуть запеклий бій із раком. Я часто чую, що світ “крипти” відірваний від реального та існує десь паралельно, мовляв, “хліб за біткоїн не купиш”. Хліб може й ні, але ліки для онкохворих дітей – тапер так», – ділиться виконавчий директор фонду «Таблеточки» В’ячеслав Биков.

Долучайтеся та розповідайте друзям про можливість допомагати онкохворим дітям у їхній боротьбі. Переможемо дитячий рак разом!

Читайте також

Новини / 16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Детальніше
Новини / 14 Березня 2022

Інформація про евакуацію онкохворих дітей за кордон

Детальніше
Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ