fbpx

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
10 Липня 2019

Tabletochki Giving Tuesday Dinner – реєстрація відкрита!

Друзі, ми раді оголосити початок реєстрації на головну подію осені — благодійну вечерю Tabletochki Giving Tuesday Dinner!
 
26 листопада о 19:00 у готелі Fairmont друзі фонду знову збираються, щоб спілкуватися, розважатися, дивуватися і допомагати дітям. 
 
Мета нашої вечері — зібрати 12 млн грн на систему ідентифікації мікроорганізмів для НДСЛ «Охматдит».
 
Онкохворі діти беззахисні перед інфекціями, тому що агресивна хіміотерапія знищує не лише злоякісні клітини, але й імунітет. При будь-якому прояві інфекції таким дітям мають терміново призначити максимально ефективне лікування і водночас вберегти організм від зайвого шкідливого впливу препаратів. 
 
Зараз результати аналізів доводиться чекати від 2 до 7 діб, а це — втрачений час і додаткова загроза життю дитини. Нове обладнання даватиме перші показники за 20 хвилин, а отримання загального результату скоротиться вдвічі.
 
Щорічно система допомагатиме приблизно 500 онкохворим дітям і тисячам маленьких пацієнтів інших відділень — загалом 19 тисячам дітей на рік. 
Організаційний комітет готує багато сюрпризів і цікавих лотів для благодійного аукціону. Тож незабаром будемо радувати новинами. А поки оголошуємо початок реєстрації!
 
Реєстрація відбувається автоматично для всіх гостей, які зроблять благодійний внесок на проект фонду «Мікробіологічний аналізатор» у сумі від 7500 грн, а після 2 листопада – від 10 000 грн.
Долучайтеся і допомагайте дітям одужувати: 

bit.ly/TabletochkiDinner2019

Читайте також

SuperTeam / 16 Вересня 2019

Реєструйтеся на Rexona Mini Marathon і допомагайте дітям

Детальніше
ВСІ НОВИНИ