fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
6 Червня 2022

Шукаємо волонтерів за кордоном

Під час повномасштабного вторгнення фонд в рамках глобальної ініціативи SAFER Ukraine допоміг евакуювати близько 900 сімей з онкохворими дітьми до провідних клінік світу. 

Адаптація до нового середовища у чужій країні з важкохворою дитиною – це складний виклик. Тому ми шукаємо україномовних волонтерів, які б допомогли сім’ям з облаштуванням на новому місці, перекладом, оформленням дітей до школи, розв’язанням побутових питань та організацією дозвілля для дітей.

Де: Німеччина, Франція, Чехія, Словаччина, Канада, Швейцарія, Польща, Італія. 

Друзі, якщо ви маєте кілька годин вільного часу протягом тижня та бажання допомогти онкохворим дітям, заповнюйте коротку анкету.

Після заповнення наша координаторка Марина зв’яжеться з вами. Будь ласка, поділіться цим дописом з тими, кому це може бути цікаво! 

Читайте також

Новини / 16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Детальніше
Новини / 14 Березня 2022

Інформація про евакуацію онкохворих дітей за кордон

Детальніше
Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ