fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити
24 Червня 2024

«Раки проти раку» — потужний збір заради дітей!

Ми розпочали великий збір на життєво важливе лікування для дітей, які борються з раком! Для цього об’єднуємо раків за гороскопом (і не тільки!). Наша мета — зібрати 2 мільйони гривень на необхідні ліки та обстеження для 400 дітей-підопічних фонду «Таблеточки» на серпень. 

Рак не терпить зволікань. Лікування дітям потрібне тут і зараз. Будь ласка, приєднуйтесь до збору, аби ці діти мали все необхідне для життєво важливого лікування 🙌

Ось як це можна зробити:

  • Якщо ваш день народження з 24 червня по 22 липня, а отже ви рак за гороскопом, — створюйте дружню банку та запрошуйте друзів привітати вас донатом на користь дітей. Детальну інструкцію, як це зробити, ви можете знайти у цій публікації.

  • Якщо ваш день народження в інший час, підтримайте основний збір фонду і поділіться цією ініціативою з друзями у своїх соцмережах.

Ваша підтримка дозволить дітям одужати і мати десятки днів народження попереду! 

Читайте також

Новини / 29 Липня 2022

Як допомогти українським онкохворим дітям з-за кордону?

Детальніше
Новини / 9 Червня 2022

Тепер підтримати онкохворих дітей можна внеском у криптовалюті на платформі Whitepay

Детальніше
Новини / 15 Червня 2020

СМС-благодійність: 10 гривень на допомогу дітям

Детальніше
ВСІ НОВИНИ