fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити
13 Грудня 2023

Пакунок-піклунок — новий проєкт для підтримки сімей на перших етапах лікування дитячого раку

За підтримки бренду Smile ми запускаємо новий проєкт, покликаний допомогти сімʼям на перших етапах боротьби з дитячим раком. Відтепер пацієнти трьох лікарень: НДСЛ «Охматдит», Київського обласного онкодиспансеру та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у перші місяці лікування отримуватимуть особливий пакунок-піклунок.

Це набір приємних та корисних речей, які допоможуть пережити складні моменти. Щоб сформувати його, ми проаналізували потреби дітей і батьків, а також вивчили найкращі проєкти у світовій практиці. 

У пакунку – не лише речі, які допоможуть у догляді (рушник, пляшка для води, серветки), а й ті, що покращать психологічний стан: книга про дітей, які борються з раком, «Випробування на сміливість», особливий щоденник, в якому можна висловити свої почуття, настільна гра, антистрес-розмальовка для батьків, мʼяка іграшка Таблетун.

Дякуємо бренду Smile за підтримку проєкту. Віримо, що тепло і турбота здатні допомогти навіть у такі складні часи, як лікування дитячого раку.

Читайте також

Новини / 21 Листопада 2023

Допоможіть дітям перемогти рак, що краде різдвяні свята

Детальніше
Новини / 7 Листопада 2023

Відкритий лист щодо державного фінансування трансплантацій гемопоетичних стовбурових клітин

Детальніше
Новини / 24 Жовтня 2023

Smile з Таблеточками: Піклуємось про найхоробріших

Детальніше
ВСІ НОВИНИ