fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Ярмарки

Організуйте ярмарок власними силами. Це може бути ярмарок смаколиків або напоїв, розпродаж непотрібних речей чи домашньої бібліотеки.

Один день для дітей

Запропонуйте колегам зробити благодійний внесок на користь дітей, де сума дорівнює заробітній платі за один робочий день. До речі, такий формат може підтримати ваше керівництво та подвоїти суму з бюджету компанії.

День донора

Запросіть до себе в офіс виїзну медичну бригаду, яка проведе забір крові для потреб дітей безпосередньо у вас в офісі. Подія проводиться за наявності понад 50 потенційних донорів.

Естафета здоров’я

Стежте за своїм здоров’ям разом із колегами й друзями та допомагайте дітям! Ставте цілі, які покращать ваше здоров’я та самопочуття, робіть при цьому благодійні внески. Наприклад, можна зважуватися щопонеділка. За кожен зайвий кілограм – 100 грн благодійного внеску, а за кожен скинутий – 50 грн.

Місяць ощадності

Бережіть довкілля та ставтеся дбайливо до витратних офісних матеріалів. Гроші, які таким чином вдалося заощадити, перераховуйте дітям на боротьбу з раком.

Монетки діткам

В обідню перерву в офісі влаштуйте змагання на найдовший ланцюжок із монеток, заздалегідь принесених із ваших домашніх скарбничок. Дріб’язок — це ваш благодійний внесок.

Конкурси

Влаштовуйте в офісі конкурси та змагання. Наприклад, організуйте конкурс «Фотосушка». Для цього колеги приносять свої дитячі фотографії та розвішують їх по офісу. Завдання інших учасників – вгадати, хто зі співробітників зображений на фото. Щоб взяти участь у конкурсі та проголосувати, необхідно зробити благодійний внесок.

Цей перелік ідей не є вичерпним і може бути реалізований будь-коли

Якщо ви обрали ідею або маєте власну, але не знаєте з чого почати, зв’яжіться з нами й наші координатори допоможуть!