fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дитині одужати

Допомогти
23 Січня 2019

Засновниця фонду Ольга Кудіненко про жіноче лідерство в Давосі

Тема жіночого лідерства — на порядку денному в усьому світі. Найважливіші світові події стають майданчиками, де обговорюється посилення ролі жінок у суспільстві. Тому що професійні якості не мають оцінюватись за ґендером, а ґендерна рівність є підґрунтям для розвитку будь-якої країни.

Напередодні Світового економічного форуму засновниця фонду Ольга Кудіненко взяла участь в панельній дискусії про жіноче лідерство в Українському домі в Давосі.

Жінка, яка прагне змінювати світ на краще і вирішувати «нежіночі» питання, часто не отримує підтримки з боку суспільства, в тому числі — з боку жінок. Натомість стикається з осудом і нерозумінням. Такий досвід має і Ольга:

«Мені було 23, коли я заснувала «Таблеточки». За пару років фонд став впливовим, і у мене всі почали питати, чи є у мене діти. Їх не було, і я отримувала коментарі, що я не можу розуміти проблеми дітей, матерів і я нещира у своїй роботі. А ще весь час шукали, хто стоїть за моєю спиною, пов’язуючи фонд з олігархами та політиками.

Коли у мене три роки тому народилась донька, коментарі змінились. У мене стали питати, як я можу допомагати чужим дітям, яких навіть не знаю, і залишати свою дитину з нянею. Ніколи не чула, щоб про таке питали чоловіків, моя професійність ніяк не пов’язана з материнством».

Будь-яку проблему суспільства не вирішити наодинці. Щоб подолати її, треба об’єднатись. Це стосується і жіночого лідерства також: жінки здатні змінити на краще цілий світ, головне — навчитись підтримувати одна одну.

Читайте також

Новини / 16 Квітня 2019

Перемога в конкурсі “Благодійна Україна”

Детальніше
Новини / 13 Лютого 2019

Юридична компанія Asters посилює підтримку фонду

Детальніше
Новини / 4 Лютого 2019

Всесвітній день боротьби проти раку 2019

Детальніше
ВСІ НОВИНИ