fbpx

Твої 50 грн допоможуть дитині одужати

Допомогти
12 Березня 2020

Напад на головного лікаря НІР — неприпустиме явище. Позиція «Таблеточок»

Сьогодні ми дізналися, що ввечері 11 березня невідомі напали на головного лікаря Національного інституту раку Андрія Безносенка біля його дому в столиці. Цей інцидент Безносенко вважає результатом тривалого конфлікту у НІР. 

Через ушкодження рук та голови лікарю довелося перенести заплановані операції. А це значить, що найбільше постраждали невинні люди онкопацієнти, які потребують операції для порятунку життя. 

Ми засуджуємо напад на лікаря і вважаємо такі методи впливу на вирішення будь-яких ситуацій абсолютно неприпустимими. Ми також закликаємо усі уповноважені органи всебічно розслідувати даний інцидент і дати йому належну правову оцінку. У правовій державі насильство не може залишитися без відповідної жорсткої реакції як правоохоронних органів, так і Міністерства охорони здоров’я. 

НІР, як і кожен медичний заклад у нашій країні, потребує реформи. Громадськість добре знайома з цілою низкою прикрих інцидентів, які там відбулися. Конфлікт навколо зміни керівництва не сприяє ефективності роботи цього ключового медзакладу. Ми сподіваємося, що реформа охорони здоров’я продовжиться і принесе такі потрібні зміни у спеціалізовані заклади: перехід на цивілізовану систему оплати за медичні послуги, наявність необхідних препаратів, закуплених за адекватною ринковою ціною, і гідне ставлення до пацієнтів та їхніх родин. 

Жодна зміна не дається легко. Але заради життя і здоров’я людей, які потребують допомоги, закликаємо всіх відкласти приватні комерційні інтереси і поставити в центр системи пацієнта.  

Читайте також

Новини / 15 Лютого 2020

Дитяча онкологія – візитівка медицини в країні. Колонка Юлії Ноговіциної

Детальніше
Новини / 4 Лютого 2020

«Об’єднати зусилля всіх» — «Таблеточки» взяли участь у брифінгу у Верховній Раді з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку

Детальніше
Новини / 20 Січня 2020

В «Охматдиті» провели першу операцію з новітнім ендоскопом, купленим за кошти благодійників

Детальніше
ВСІ НОВИНИ