fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 гривень допоможуть дитині одужати

Допомогти
22 Березня 2021

Більше 10 мільйонів гривень допомоги зібрали українці, аби діти в 10 онкоцентрах України отримали життєво необхідні ліки

 

Більше 10 мільйонів гривень допомоги зібрали українці, аби діти в 10 онкоцентрах України отримали життєво необхідні ліки

Коли дитина хворіє на рак – це стосується кожного. 1-15 листопада 2020 року в мережі «АТБ-маркет» пройшла спільна всеукраїнська благодійна акція «Мене це стосується! А тебе?» фондів «Таблеточки» та «АТБ». Купуючи спеціальні товари, українці допомогли зібрати понад 10 мільйонів гривень допомоги для дітей з онко.

Вся Україна відчула на собі наслідки пандемії. В цей непростий рік увага суспільства, держави, бізнесу була зосереджена на подоланні коронавірусу та економічних проблемах. Онкохворі діти, які і так потребують підтримки і допомоги, опинилися в ще більш вразливому положенні. Рак не пішов на карантин. Раку байдуже, що закриті кордони, а значить – відсутня можливість купувати за кордоном ті ліки, доступу до яких немає в Україні. Раку неважливо, що зірвалися державні закупівлі необхідних препаратів і тепер онкохворі діти ризикують не отримати лікування взагалі. Весь світ «на паузі», а рак – ні.

У цей складний час Україна об’єдналася, аби онкохворі діти продовжували лікуватися вчасно і повноцінно.

Більше 10 мільйонів гривень допоміг зібрати кожен українець, який купував спеціальні товари в рамках всеукраїнської благодійної акції «Мене це стосується! А тебе?»,  організованої фондами «Таблеточки» і «АТБ».

“Це не перша благодійна акція, яку ми реалізуємо останнім часом. Але саме ця – особлива! І за масштабами її проведення, і за долученням до неї українських топ-зірок, а головне, за вкрай важливою місією – допомоги онкохворим дітям, які потребують термінового лікування. Ми щиро вдячні всім нашим партнерам, кожному покупцеві, хто не залишився осторонь, підтримував і брав активну участь в реалізації нашої спільної з благодійним фондом «Таблеточки» ініціативи. Допомагати сьогодні – це дійсно просто, особливо коли це стосується кожного з нас” – зазначає голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

Завдяки цим коштам необхідну допомогу отримали діти в 10 онкоцентрах у 8 областях України на суму 10,4 мільйона гривень.

“За останній рік ми всі відчули цінність взаємодопомоги та турботи один про одного. Як показала спільна акція “Мене це стосується! А тебе?” благодійних фондів “Таблеточки” та “АТБ-маркет” – це не просто благодійний збір коштів на потреби онкохворих дітей України, а скоріше морально-філософське питання до кожного з нас. Так влаштована психіка людини. Ми не здатні цілеспрямовано думати про негаразди і хвороби в ситуаціях, коли це не стосується безпосередньо нас самих. Втім, ця кампанія абсолютно довела, що співчуття та бажання допомогти перемагають в серцях українців. Ми розуміємо, що тільки об’єднавшись, ми здатні долати хвороби та відчай. Але найважливіше – той, хто отримав шанс на одужання сьогодні, матиме нагоду подарувати цей шанс завтра. Принаймні мені хочеться в це вірити. І я думаю, що мене це стосується. А тебе?”, – коментує Олександр Лисиця, завідувач відділення трансплантації кісткового мозку НДСЛ “Охматдит”.

«Коли хворіє дитина – це стосується кожного. Раку байдуже – пандемія, карантин. Дітям так само потрібна наша допомога і підтримка. Бо лише спільними зусиллями ми можемо створити майбутнє, в якому жодна дитина в Україні не помирає від раку, – підкреслює директорка зі стратегічних партнерств фонду “Таблеточки” Світлана Пугач. – Ми дуже вдячні кожному українцю, хто підтримав акцію, купував «добрі» товари і тим самим допоміг дітям, які борються з раком».

Під час акції українці купували на касах магазинів мережі «АТБ-маркет» благодійні шоколад і чай вартістю 7 і 5 гривень. А в самому торговому залі були розміщені товари партнерів акції, по 50 копійок від продажу яких також перераховувались на допомогу дітям – підопічним фонду «Таблеточки». До акції приєдналися співачка Оля Полякова та її колега DZIDZIO. Обличчя зірок прикрасили упаковки благодійного шоколаду і чаю.

 

Дякуємо всім, хто зробив цю акцію можливою: «АТБ-маркет», Олі Поляковій, DZIDZIO, OM OMD Group, Leo Burnett Ukraine, Contrabas video production і всім-всім-всім!

 

Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд АТБ» заснована у 2017 році. Головною метою діяльності фонду є всебічна підтримка та допомога різноманітним верствам населення: воїнам АТО та їхнім родинам, вимушеним переселенцям, пенсіонерам, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, дітям, які потребують термінового лікування. За час роботи фонду було проведено декілька всеукраїнських благодійних програм: «Дерево життя», «Благодій» тощо, спрямованих на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України. В рамках реалізації цих програм обласним дитячим лікарням фонд передав сучасне медичне обладнання та необхідні витратні матеріали на суму понад 7 мільйонів гривень.

 

Текстовий звіт за результатами акції «Мене це стосується! А тебе?» 2020 року.

Фінансовий звіт за результатами акції «Мене це стосується! А тебе?» 2020 року.

Читайте також

Акції / 24 Листопада 2020

Покупці АТБ-маркету зібрали для дітей 10 млн грн

Детальніше
Новини / 19 Листопада 2020

Перемогти рак. Як допомогти онкохворим дітям

Детальніше
Новини / 16 Листопада 2020

ТИЖДЕНЬ ПЕРЕМОЖЦІВ 2020

Детальніше
ВСІ НОВИНИ