fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 гривень допоможуть дитині одужати

Допомогти
22 Березня 2021

Більше 10 мільйонів гривень допомоги зібрали українці, аби діти в 10 онкоцентрах України отримали життєво необхідні ліки

 

Більше 10 мільйонів гривень допомоги зібрали українці, аби діти в 10 онкоцентрах України отримали життєво необхідні ліки

Коли дитина хворіє на рак – це стосується кожного. 1-15 листопада 2020 року в мережі «АТБ-маркет» пройшла спільна всеукраїнська благодійна акція «Мене це стосується! А тебе?» фондів «Таблеточки» та «АТБ». Купуючи спеціальні товари, українці допомогли зібрати понад 10 мільйонів гривень допомоги для дітей з онко.

Вся Україна відчула на собі наслідки пандемії. В цей непростий рік увага суспільства, держави, бізнесу була зосереджена на подоланні коронавірусу та економічних проблемах. Онкохворі діти, які і так потребують підтримки і допомоги, опинилися в ще більш вразливому положенні. Рак не пішов на карантин. Раку байдуже, що закриті кордони, а значить – відсутня можливість купувати за кордоном ті ліки, доступу до яких немає в Україні. Раку неважливо, що зірвалися державні закупівлі необхідних препаратів і тепер онкохворі діти ризикують не отримати лікування взагалі. Весь світ «на паузі», а рак – ні.

У цей складний час Україна об’єдналася, аби онкохворі діти продовжували лікуватися вчасно і повноцінно.

Більше 10 мільйонів гривень допоміг зібрати кожен українець, який купував спеціальні товари в рамках всеукраїнської благодійної акції «Мене це стосується! А тебе?»,  організованої фондами «Таблеточки» і «АТБ».

“Це не перша благодійна акція, яку ми реалізуємо останнім часом. Але саме ця – особлива! І за масштабами її проведення, і за долученням до неї українських топ-зірок, а головне, за вкрай важливою місією – допомоги онкохворим дітям, які потребують термінового лікування. Ми щиро вдячні всім нашим партнерам, кожному покупцеві, хто не залишився осторонь, підтримував і брав активну участь в реалізації нашої спільної з благодійним фондом «Таблеточки» ініціативи. Допомагати сьогодні – це дійсно просто, особливо коли це стосується кожного з нас” – зазначає голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

Завдяки цим коштам необхідну допомогу отримали діти в 10 онкоцентрах у 8 областях України на суму 10,4 мільйона гривень.

“За останній рік ми всі відчули цінність взаємодопомоги та турботи один про одного. Як показала спільна акція “Мене це стосується! А тебе?” благодійних фондів “Таблеточки” та “АТБ-маркет” – це не просто благодійний збір коштів на потреби онкохворих дітей України, а скоріше морально-філософське питання до кожного з нас. Так влаштована психіка людини. Ми не здатні цілеспрямовано думати про негаразди і хвороби в ситуаціях, коли це не стосується безпосередньо нас самих. Втім, ця кампанія абсолютно довела, що співчуття та бажання допомогти перемагають в серцях українців. Ми розуміємо, що тільки об’єднавшись, ми здатні долати хвороби та відчай. Але найважливіше – той, хто отримав шанс на одужання сьогодні, матиме нагоду подарувати цей шанс завтра. Принаймні мені хочеться в це вірити. І я думаю, що мене це стосується. А тебе?”, – коментує Олександр Лисиця, завідувач відділення трансплантації кісткового мозку НДСЛ “Охматдит”.

«Коли хворіє дитина – це стосується кожного. Раку байдуже – пандемія, карантин. Дітям так само потрібна наша допомога і підтримка. Бо лише спільними зусиллями ми можемо створити майбутнє, в якому жодна дитина в Україні не помирає від раку, – підкреслює директорка зі стратегічних партнерств фонду “Таблеточки” Світлана Пугач. – Ми дуже вдячні кожному українцю, хто підтримав акцію, купував «добрі» товари і тим самим допоміг дітям, які борються з раком».

Під час акції українці купували на касах магазинів мережі «АТБ-маркет» благодійні шоколад і чай вартістю 7 і 5 гривень. А в самому торговому залі були розміщені товари партнерів акції, по 50 копійок від продажу яких також перераховувались на допомогу дітям – підопічним фонду «Таблеточки». До акції приєдналися співачка Оля Полякова та її колега DZIDZIO. Обличчя зірок прикрасили упаковки благодійного шоколаду і чаю.

 

Дякуємо всім, хто зробив цю акцію можливою: «АТБ-маркет», Олі Поляковій, DZIDZIO, OM OMD Group, Leo Burnett Ukraine, Contrabas video production і всім-всім-всім!

 

Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд АТБ» заснована у 2017 році. Головною метою діяльності фонду є всебічна підтримка та допомога різноманітним верствам населення: воїнам АТО та їхнім родинам, вимушеним переселенцям, пенсіонерам, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, дітям, які потребують термінового лікування. За час роботи фонду було проведено декілька всеукраїнських благодійних програм: «Дерево життя», «Благодій» тощо, спрямованих на цільову підтримку та допомогу дитячим лікувальним закладам України. В рамках реалізації цих програм обласним дитячим лікарням фонд передав сучасне медичне обладнання та необхідні витратні матеріали на суму понад 7 мільйонів гривень.

 

Текстовий звіт за результатами акції «Мене це стосується! А тебе?» 2020 року.

Фінансовий звіт за результатами акції «Мене це стосується! А тебе?» 2020 року.

Читайте також

Акції / 24 Листопада 2020

Покупці АТБ-маркету зібрали для дітей 10 млн грн

Детальніше
Новини / 19 Листопада 2020

Перемогти рак. Як допомогти онкохворим дітям

Детальніше
Новини / 16 Листопада 2020

ТИЖДЕНЬ ПЕРЕМОЖЦІВ 2020

Детальніше
ВСІ НОВИНИ