fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити
19 Листопада 2020

Перемогти рак. Як допомогти онкохворим дітям

У 22 роки я перемогла рак. Але зрозуміла це майже 15 років по тому

 

Моя історія з раком почалася в 2004-ому — він забрав двох моїх дідусів. Через два роки онкодіагноз поставили мені. Дві операції, півроку хіміотерапії, півроку реабілітації… Може видатися дивним, але період лікування став одним з найбільш позитивних в моєму житті.

Хвороба стала потужним стимулом, щоб по-справжньому радіти життю. Протягом усього періоду лікування я була оточена людьми, які мене люблять. Виявилося, що їх так багато! Лікарі, мої колеги, близькі та далекі родичі, так просто всі, хто був в курсі, так підтримували мене, що від усієї цієї доброти і турботи я відчула себе дуже щасливою. Я точно знаю, що саме тому вже через півроку я змогла повернутися в соціум і на роботу.

При цьому всі ці роки я вважала, що я просто хворіла, а потім просто одужала. І тільки нещодавно я змогла зрозуміти і прийняти — ні, не просто! Я боролася, і я перемогла. Разом з тими і завдяки тим, хто був поруч зі мною.

Я зрозуміла це в минулому році на нашому заході, присвяченому дітям-переможцям раку. Я спілкувалася з нашими підопічними, яких знаю особисто — діти буквально збивали мене з ніг своїми міцними обіймами. Діти, яких я до цього бачила в лікарні блідими і лисенькими. Їх нинішній сміх і енергія були наочним втіленням перемоги життя над хворобою. В той момент я зрозуміла, що ми все перемогли: і вони, і я.

Я вірю, що перемога — це кожен прожитий день під час лікування. Кожен відвойований у рака день — це виграна битва. Кожен місяць, рік після лікування — це свято життя і його треба святкувати!

В цьому році ми знову говоримо про перемоги дітей і про ціну цих перемог.

Я дуже хочу, щоб ці історії сміливих і сильних дітей-героїв звучали голосно. Ці діти так багато чому можуть нас навчити і заразити нас жагою до життя. Кожна історія онкохворої дитини приклад того, що справжня сила в душі і и дусі, а не у м’язах. Що життя триває і під час хвороби, а діти залишаються дітьми — вони хочуть спілкуватися з однолітками, гратися, розвиватися.

Ці історії також про те, що онкохворі діти потребують опіки, турботи, уваги і підтримки. Нас з вами, дорослих. І завдяки нам з вами, історій їхніх перемог може бути більше.

Кожен з вас може стати частиною перемоги дитини над раком. Найпростіший спосіб — підписатися на щомісячний внесок комфортної суми на користь дітей. Чим більше людей буде допомагати — тим більше історій перемог буде звучати в майбутньому навколо нас.

 

Світлана Пугач, директорка зі стратегічних партнерств БФ “Таблеточки”

Джерело: Новое Время

Читайте також

Новини / 17 Січня 2020

1+1 здійснив мрії наших підопічних

Детальніше
Новини / 21 Вересня 2019

“Я вже й забула, що хворіла”. Колишні онкохворі діти та їхні батьки розповідають, як це – перемогти рак

Детальніше
Новини / 1 Серпня 2018

88088: допомогти дітям тепер можна через СМС

Детальніше
ВСІ НОВИНИ