fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити
19 Листопада 2020

Перемогти рак. Як допомогти онкохворим дітям

У 22 роки я перемогла рак. Але зрозуміла це майже 15 років по тому

 

Моя історія з раком почалася в 2004-ому — він забрав двох моїх дідусів. Через два роки онкодіагноз поставили мені. Дві операції, півроку хіміотерапії, півроку реабілітації… Може видатися дивним, але період лікування став одним з найбільш позитивних в моєму житті.

Хвороба стала потужним стимулом, щоб по-справжньому радіти життю. Протягом усього періоду лікування я була оточена людьми, які мене люблять. Виявилося, що їх так багато! Лікарі, мої колеги, близькі та далекі родичі, так просто всі, хто був в курсі, так підтримували мене, що від усієї цієї доброти і турботи я відчула себе дуже щасливою. Я точно знаю, що саме тому вже через півроку я змогла повернутися в соціум і на роботу.

При цьому всі ці роки я вважала, що я просто хворіла, а потім просто одужала. І тільки нещодавно я змогла зрозуміти і прийняти — ні, не просто! Я боролася, і я перемогла. Разом з тими і завдяки тим, хто був поруч зі мною.

Я зрозуміла це в минулому році на нашому заході, присвяченому дітям-переможцям раку. Я спілкувалася з нашими підопічними, яких знаю особисто — діти буквально збивали мене з ніг своїми міцними обіймами. Діти, яких я до цього бачила в лікарні блідими і лисенькими. Їх нинішній сміх і енергія були наочним втіленням перемоги життя над хворобою. В той момент я зрозуміла, що ми все перемогли: і вони, і я.

Я вірю, що перемога — це кожен прожитий день під час лікування. Кожен відвойований у рака день — це виграна битва. Кожен місяць, рік після лікування — це свято життя і його треба святкувати!

В цьому році ми знову говоримо про перемоги дітей і про ціну цих перемог.

Я дуже хочу, щоб ці історії сміливих і сильних дітей-героїв звучали голосно. Ці діти так багато чому можуть нас навчити і заразити нас жагою до життя. Кожна історія онкохворої дитини приклад того, що справжня сила в душі і и дусі, а не у м’язах. Що життя триває і під час хвороби, а діти залишаються дітьми — вони хочуть спілкуватися з однолітками, гратися, розвиватися.

Ці історії також про те, що онкохворі діти потребують опіки, турботи, уваги і підтримки. Нас з вами, дорослих. І завдяки нам з вами, історій їхніх перемог може бути більше.

Кожен з вас може стати частиною перемоги дитини над раком. Найпростіший спосіб — підписатися на щомісячний внесок комфортної суми на користь дітей. Чим більше людей буде допомагати — тим більше історій перемог буде звучати в майбутньому навколо нас.

 

Світлана Пугач, директорка зі стратегічних партнерств БФ “Таблеточки”

Джерело: Новое Время

Читайте також

Новини / 17 Січня 2020

1+1 здійснив мрії наших підопічних

Детальніше
Новини / 21 Вересня 2019

“Я вже й забула, що хворіла”. Колишні онкохворі діти та їхні батьки розповідають, як це – перемогти рак

Детальніше
Новини / 1 Серпня 2018

88088: допомогти дітям тепер можна через СМС

Детальніше
ВСІ НОВИНИ