fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Жені

ДІАГНОЗ — Мієлодиспластичний синдром

 

Оновлено: в серпні 2015 р. Женя полетів на лікування в Болонью. Однак, лікарі провели ряд аналізів і медикаментозне лікування і дійшли висновку, що трансплантація хлопцю не потрібна. У жовтні 2015 р. Женя повернувся до України.

__________

Благодійники фонду зібрали для Жені 341 633 грн. Дякуємо!

Фонд оплатив 27 500 євро за діагностику і лікування.

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. Також сім’ям в окремих випадках потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). До 2018 року також відбувалися затримки оплати МОЗом, а грошей в бюджеті вистачало не на всіх. Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

__________

Женя Хабовський фантастичний. Фантастично красивий, фантастично впертий, фантастично сильний, непередбачуваний. Йому 15 років, живе в невеликому СМТ Хмельницької області. Три роки бореться з важкою хворобою крові.

Зараз вже підлітка Женю з новою силою атакує мієлодиспластичний синдром (МДС), який у будь-який момент може перерости в гострий лейкоз. Лейкоз – це менше шансів на виживаність. МДС – більше. І в тому і іншому випадку потрібна складна операція з пересадки кісткового мозку від неспорідненного донора, яку не роблять в Україні.

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ