fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Влада

ДІАГНОЗ — Гострий лімфобластний лейкоз

Оновлено: 14 січня 2016 р. Владику провели трансплантацію стовбурових клітин від неродинного донора в Турині, і у грудні того ж року він повернувся додому.

__________

Благодійники фонду зібрали для Влада 249 284 грн. Дякуємо!

Фонд оплатив 30 тис. євро за типування крові і пошук донора. Також фонд робив гарантійний платіж в розмірі 100 448 євро, щоб дитину прийняли на лікування швидше. Цей платіж повернувся після того, як МОЗ оплатив 110 448 євро за трансплантацію.

__________

Важливо: всі підопічні нашої програми закордонного лікування, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але інколи у дитини немає часу чекати – оплати затримуються, в бюджеті не вистачає грошей на всіх. А ще сім’ям в окремих випадках потрібно самостійно оплачувати типування крові і пошук донора, платити за зйомну квартиру і харчуватись. Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

__________

Хлопчикові чотири роки. У нього гострий лімфобластний лейкоз, група високого ризику. Це рак крові, на який, у випадку Владика Підтоптаного, абсолютно не діє хіміотерапія – винна підла поломка гена. Тому потрібна пересадка неспоріднених донорських клітин кісткового мозку.

Якщо зробити трансплантацію вчасно, рак може зовсім відступити. Але в Україні такі операції не роблять. Їх роблять, приміром, в Італії, і Владика вже чекають в клініці в Турині. Небагата родина з міста Лубни отримала рахунок на 140 тис. євро. І тут вже вихід один: будемо рятувати Владьку усією країною, чужих дітей у нас не буває.

Дякуємо за допомогу

8 років

Владик Підтоптаний

Владик повернувся в Україну після лікування.

Детальніше
УСІ ДІТИ