fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Влад з мамою уже майже чотири місяці у лікарні. За цей час він сильно подорослішав. Інколи навіть запитує: «Мамо, які в мене лейкоцити?».

Найважче йому було у перші кілька тижнів, коли не можна було виходити на вулицю і спілкуватися з іншими дітьми. Зараз, якщо аналізи в нормі, хлопчик може це робити. Для Влада це найбільша радість. Інколи до цих прогулянок на території лікарні долучається тато, проте обовʼязково — в масці.

Понад усе Влад мріє одужати і при виписці зробити символічний ритуал — подзвонити у дзвіночок переможця, який висить на виході з відділення. А поки він трохи сумує, коли виписуються його лікарняні друзі.

Допоможіть Владу та іншим дітям перемогти хворобу — зробіть благодійний внесок.

Потрібна допомога

12 років

Даніель

Даніель мріє стати футболістом, як Мессі, але через хворобу спортивні заняття довелося відкласти. Хлопчик бореться з раком лімфовузлів.

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Дмитро

Дмитро вже понад рік бореться з раком крові у Києві. Він мріє повернутися додому в Одеську область та піти до школи. Але для цього потрібно одужати. Підтримайте хлопчика та інших сміливих дітей.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Ілона

На початку повномасштабного вторгнення росії Ілона з мамою виїхали до Польщі, а потім — до Німеччини. Згодом повернулись додому. А за кілька тижнів дівчинці стало зле і в її мозку знайшли пухлину. Вона вже більше року бореться з хворобою.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ