fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Ілоні важко даються обмеження через боротьбу з раком. Вона часто плаче, що не може бігати і перевертатися, як інші діти, адже раніше любила займатися спортом.

Дівчинка завжди думає в першу чергу про інших, а не про себе. Інколи навіть каже: «Мамо, мені дуже шкода, що ти весь час зі мною, що тобі так тяжко».

Ілона мріє одужати, завести маленького собаку та поїхати на море. А поки, в перервах між хімієтерапією, освоює велосипед, який подарував їй фонд.

Допоможіть таким дітям, як Ілона, здійснити їхню головну мрію про перемогу над хворобою. Зробіть благодійний внесок.

Потрібна допомога

12 років

Даніель

Даніель мріє стати футболістом, як Мессі, але через хворобу спортивні заняття довелося відкласти. Хлопчик бореться з раком лімфовузлів.

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Дмитро

Дмитро вже понад рік бореться з раком крові у Києві. Він мріє повернутися додому в Одеську область та піти до школи. Але для цього потрібно одужати. Підтримайте хлопчика та інших сміливих дітей.

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Влад

Влад зі Львова — жвава і компанійська дитина. На свій день народження він стрибав на батуті з друзями, аж раптом поскаржився на біль у спині. Це був перший симптом раку крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ