fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Весь рік повномасштабного вторгнення Дмитро боровся з раком. Його родина — одна з сотень, які опинилися одразу у двох війнах.

Стаціонарне лікування завершилося, проте не лікування загалом — хлопчику часто потрібно ходити на огляди та процедури. Тож сім’я мешкає в амбулаторній квартирі фонду у Києві, аби бути ближче до фахівців.

Понад усе Дмитро мріє піти до школи в рідному місті на Одещині. Каже, що в садок не повернеться, бо вже дорослий. Цілих сім років!

Планує їздити до школи на велосипеді. А ще хоче завести собаку. Такі прості дитячі мрії збуваються, коли на шляху до одужання їх підтримують сотні чуйних людей.

Підпишіться на щомісячний внесок і наближайте щасливе майбутнє дітей.

Потрібна допомога

3 роки

Христина

Христинка бореться з раком мозку. Вона пройшла вже 16 курсів хімієтерапії і потребує вашої підтримки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
4 роки

Дмитро

Дмитрик — дуже непосидюча дитина. Однак його іграм часто заважає боротьба з раком нирки. Допоможіть повернути хлопчику безтурботне дитинство.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Ілона

На початку повномасштабного вторгнення росії Ілона з мамою виїхали до Польщі, а потім — до Німеччини. Згодом повернулись додому. А за кілька тижнів дівчинці стало зле і в її мозку знайшли пухлину. Вона вже більше року бореться з хворобою.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ