fbpx

Історія Поліни

ДІАГНОЗ — Анемія Даймонда-Блекфена

 

Поліні Лучкіній 11 січня виповнилося три. Усі три роки вона хворіє.

У дівчинки анемія Даймонда-Блекфена — рідкісна генетична хвороба. Її головний прояв — надзвичайно низький рівень гемоглобіну.

Три роки щомісяця маленька Поліна з мамою та лялькою Емілі їздять з містечка Лозова до Харкова на переливання крові. Одразу після процедури дитина наповнюється силами та енергією. До кінця місяця ці сили зникають, вона стає слабкою, сонливою і апатичною.

Лікарню Поліна любить, адже там її єдині друзі. Через хворобу дівчинка не ходить до садочка і не грається з дітьми надворі. Маленьки пацієнти обласної онкологичної лікарні — головні товариші її дитинства. Поліна не боїться ані білих халатів, ані крапельниць, ані уколів. Вона взагалі життєрадісна, говірка та компанійська. Тільки дуже маленька через хворобу — 82 сантиметри.

Поліна любить гратися в ляльки і кухню, бавиться крупами і макаронами. Любить братика Богдана та тата Олександра. На Новий рік Дід Мороз приніс їй маленьку родину свинки Пепе, а на день народження батьки подарували для них маленьку кухню.

А ми давайте подаруємо Поліні подорож до Італії? У клініці Верони дівчинку чекають на пересадку стовбурових клітин. Вона може побороти хворобу і у маленької Полі більше не буде підключичних катетерів і дитинства в лікарняній палаті.

Вартісь лікування — 125 тисяч євро. Цей рахунок має оплатити держава через кілька місяців. За цей час Полі встигнуть знайти донора, батьки вже відправили кров Полі на типування. Заплатили 5 тисяч євро — для цього тато поїхав на заробітки. Але попереду ще багато витрат.

Давайте підтримаємо родину і подаруємо Поліні найважливіше?

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. В окремих випадках сім’ям потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). А інколи в державному бюджеті не вистачає коштів на всіх, кому потрібне закордонне лікування. Тому адресний збір ми відкриваємо на кожну дитину.

__________

Потрібна допомога

Далі буду обіймати маму
3 роки

Ксенія Маркова

  • ЗІБРАНО 180 088 ₴
  • ЗАЛИШИЛОСЬ 3 842 025 ₴

У Ксенії важке злоякісне захворювання крові. Допомогти може тільки пересадка стовбурових клітин від неродинного донора. Ксенію лікуватимуть у Бидгощі.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ