fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Поліни

Поліні Лучкіній три. І всі три роки вона хворіє.

У дівчинки анемія Даймонда-Блекфена рідкісна генетична хвороба. Її головний прояв надзвичайно низький рівень гемоглобіну.

Три роки щомісяця маленька Поліна з мамою та лялькою Емілі їздять з містечка Лозова до Харкова на переливання крові. Одразу після процедури дитина наповнюється силами та енергією. До кінця місяця ці сили зникають, вона стає слабкою, сонливою і апатичною.

Лікарню Поліна любить, адже там її єдині друзі. Через хворобу дівчинка не ходить до садочка і не грається з дітьми надворі. Маленьки пацієнти обласної онкологичної лікарні головні товариші її дитинства. Поліна не боїться ані білих халатів, ані крапельниць, ані уколів. Вона взагалі життєрадісна, говірка та компанійська. Тільки дуже маленька через хворобу 82 сантиметри.

Поліна любить гратися в ляльки і кухню, бавиться крупами і макаронами. Любить братика Богдана та тата Олександра. На Новий рік Дід Мороз приніс їй маленьку родину свинки Пепе, а на день народження батьки подарували для них маленьку кухню.

А ми давайте подаруємо Поліні подорож до Італії? У клініці Верони дівчинку чекають на пересадку стовбурових клітин. Вона може побороти хворобу і у маленької Полі більше не буде підключичних катетерів і дитинства в лікарняній палаті.

Вартісь лікування 125 тисяч євро. Цей рахунок має оплатити держава через кілька місяців. За цей час Полі встигнуть знайти донора, батьки вже відправили кров Полі на типування. Заплатили 5 тисяч євро для цього тато поїхав на заробітки. Але попереду ще багато витрат.

Давайте підтримаємо родину і подаруємо Поліні найважливіше?

__________
Збір закритий 05.02.2020.
Благодійники зібрали для Поліни 207 939 грн. Дякуємо!
Трансплантацію Поліні оплачує МОЗ, зібрані кошти ми витратимо на допомогу родині під час лікування або на потреби інших підопічних.

Дякуємо за допомогу

4 роки

Ксенія Маркова

У Ксенії важке злоякісне захворювання крові. Допомогти може тільки пересадка стовбурових клітин від неродинного донора. Ксенію лікуватимуть у Бидгощі завдяки вам.

Детальніше
УСІ ДІТИ