fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Насті

ДІАГНОЗ — Гострий мієлоїдний лейкоз, рецидив після аутологічної ТСК

Оновлено: у січні 2016 р. Насті провели гапло-трансплантацію стовбурових клітин. Донором стала мама. В листопаді 2016 р. Настя приїхала в Україну, але через два місяці у неї стався рецидив. Настя повернулась до Італії, де їй провели протирецидивну терапію, але це не допомогло. 27 вересня 2017 р. дівчинка померла.

__________

Благодійники фонду зібрали для Насті 237 677 грн. Дякуємо!

Фонд оплатив 65 136 євро (з них 37 632 євро повернулись після оплати МОЗ). Родина Насті оплатила 15 тис. євро за типування крові і пошук донора. Ще 20 тис. євро віддала родина Артема Рибалки. Трансплантацію стовбурових клітин в розмірі 95 тис. євро оплатив МОЗ.

__________

Важливо: всі підопічні нашої програми закордонного лікування, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але інколи у дитини немає часу чекати – оплати затримуються, в бюджеті не вистачає грошей на всіх. А ще сім’ям в окремих випадках потрібно самостійно оплачувати типування крові і пошук донора, платити за зйомну квартиру і харчуватись. Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

__________

Настя Сахно родом із села Різдвяне, Черкаська область. Вона захворіла в лютому 2014 гострим мієлоїдним лейкозом, пережила високодозну хіміотерапію, аутологічну трансплантацію кісткового мозку, рецидив і нові блоки хіміотерапії. Тепер Насті потрібна пересадка кісткового мозку від неспорідненного донора, яку не роблять в Україні. Настю чекають в італійській клініці в Генуї, її кров вже відправили на типування.

Ми будемо лікувати дівчинку в італійській клініці в Генуї, нам потрібно зібрати 120 тис. євро. Мама і тато Насті вже зібрали 5 тис. євро і оплатили типування крові дочки.

Пам’ятаємо

УСІ ДІТИ