fbpx

We take care of your privacy

We use cookies to offer you a better experience of using our website and helping children. But we won’t do that without your permission.

You can read more in our Privacy Policy and update your choices at any time by going to Privacy settings in your browser.

I accept cookies
Close

Історія Насті

ДІАГНОЗ — Гострий мієлоїдний лейкоз, рецидив після аутологічної ТСК

Оновлено: у січні 2016 р. Насті провели гапло-трансплантацію стовбурових клітин. Донором стала мама. В листопаді 2016 р. Настя приїхала в Україну, але через два місяці у неї стався рецидив. Настя повернулась до Італії, де їй провели протирецидивну терапію, але це не допомогло. 27 вересня 2017 р. дівчинка померла.

__________

Благодійники фонду зібрали для Насті 237 677 грн. Дякуємо!

Фонд оплатив 65 136 євро (з них 37 632 євро повернулись після оплати МОЗ). Родина Насті оплатила 15 тис. євро за типування крові і пошук донора. Ще 20 тис. євро віддала родина Артема Рибалки. Трансплантацію стовбурових клітин в розмірі 95 тис. євро оплатив МОЗ.

__________

Важливо: всі підопічні нашої програми закордонного лікування, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але інколи у дитини немає часу чекати – оплати затримуються, в бюджеті не вистачає грошей на всіх. А ще сім’ям в окремих випадках потрібно самостійно оплачувати типування крові і пошук донора, платити за зйомну квартиру і харчуватись. Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

__________

Настя Сахно родом із села Різдвяне, Черкаська область. Вона захворіла в лютому 2014 гострим мієлоїдним лейкозом, пережила високодозну хіміотерапію, аутологічну трансплантацію кісткового мозку, рецидив і нові блоки хіміотерапії. Тепер Насті потрібна пересадка кісткового мозку від неспорідненного донора, яку не роблять в Україні. Настю чекають в італійській клініці в Генуї, її кров вже відправили на типування.

Ми будемо лікувати дівчинку в італійській клініці в Генуї, нам потрібно зібрати 120 тис. євро. Мама і тато Насті вже зібрали 5 тис. євро і оплатили типування крові дочки.