fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Одного дня на ногах Максима зʼявились маленькі синці. Мама вирішила звернутись до лікаря, і того ж дня їх терміново госпіталізували.

«Зараз він добре себе почуває. Якби випустили на дитячий майданчик, був би найщасливішим. Але поки не можна», — розповідає мама Максима Аліна.

У лікарні хлопчик любить відвідувати творчі майстер-класи, які проводять волонтери. Особливо йому подобається малювати маму, тата і старшого майже на 6 років брата. Максим дуже щасливий, коли тато приїжджає до нього в гості.

Будь ласка, підтримайте таких дітей, як Максим, оформивши підписку на щомісячну допомогу. Кожні 50, 100, 200 гривень наближають дітей до одужання.

Потрібна допомога

12 років

Даніель

Даніель мріє стати футболістом, як Мессі, але через хворобу спортивні заняття довелося відкласти. Хлопчик бореться з раком лімфовузлів.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Ілона

На початку повномасштабного вторгнення росії Ілона з мамою виїхали до Польщі, а потім — до Німеччини. Згодом повернулись додому. А за кілька тижнів дівчинці стало зле і в її мозку знайшли пухлину. Вона вже більше року бореться з хворобою.

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Дмитро

Дмитро вже понад рік бореться з раком крові у Києві. Він мріє повернутися додому в Одеську область та піти до школи. Але для цього потрібно одужати. Підтримайте хлопчика та інших сміливих дітей.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ