ENG

Гартовані у двох війнах

Захистіть дітей, які зараз борються з раком

Станьте їхнім супердругом. Оформіть щомісячну підписку #наТаблеточки

Підпишіться на щомісячний внесок і допоможіть дітям, які опинилися поміж двох війн

Оберіть валюту

UAH
USD
EUR

Оберіть суму

100
250
500
1000
2000
Ваша підписка наближає сотні дітей до одужання!

Введіть ваші дані

Я ознайомився/лась з Умовами використання сайту та погоджуюся з тим, що введена мною особиста інформація буде використана згідно з Політикою приватності Фонду.

Оформити підписку

Дітям потрібні супердрузі

Чому це важливо?

Рак не став на паузу через війну. Щодня три українські сім’ї дізнаються про цей діагноз у дитини. А от доступ до лікування ускладнився: деякі сім’ї опинилися на окупованій території, інші — під обстрілами, лікарні також постраждали. Зараз регулярні внески благодійників особливо важливі. Саме вони є гарантією безперервного лікування для дітей, які опинилися одразу у двох війнах. Це можливо лише з вашою допомогою.

Хто такі супердрузі?

Супердрузі — це благодійники, у яких оформлена підписка #наТаблеточки. Щомісяця з картки автоматично списується на допомогу дітям обрана сума. Зручно. Безпечно. Для дітей — безцінно.

Як це працює?

Ви обираєте комфортну для вас суму щомісячного внеску. Перше списання відбудеться в обрану вами дату. Далі внесок списуватиметься щомісяця автоматично. Підписку можна скасувати в будь-яку мить в особистому кабінеті. Для зміни параметрів підписки: суми/дати списання, або картки, на яку вона оформлена, необхідно оформити нову підписку.

Оформити підписку

ХХ супердрузів вже щомісяця допомагають дітям на

грн

Ми поруч з дітьми
На кожному кроці їхньої боротьби

Наші захисники та захисниці роблять неймовірне: діти можуть лікуватися в Україні, а лікарі — допомагати їм одужати навіть під час війни. У себе вдома. Але і сім’ї, і онкоцентри зараз вразливіші і потребують в рази більшої підтримки, ніж до повномасштабного вторгнення. 

Щомісяця фонд опікується 500 онкохворими дітьми, допомагає лікарням і працює над системними змінами сфери дитячої онкології в Україні. Це все можливо завдяки вашим регулярним благодійним внескам.

Допомагати щомісяця

Ваша підписка допоможе забезпечувати дітей і лікарні медикаментами, витратними матеріалами, медичним харчуванням, щоб діти отримували лікування без затримок

Ваша підписка допоможе фінансувати великі інфраструктурні проєкти у лікарнях, щоб створити сучасні умови лікування дитячого раку

Ваша підписка допоможе просувати важливі системні зміни, в тому числі законодавчі, для підвищення стандартів лікування раку до рівня західних країн

Ваша підписка допоможе надавати комплексну паліативну підтримку тим, кого неможливо вилікувати, і розвивати паліативну службу в Україні