fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У Дмитра з Житомирської області у два роки знайшли пухлину в животику. Влітку 2022 року йому зробили операцію. Відновлення було важким — довелося довго пробути у реанімації.

Та він був щасливим, коли лікарі нарешті дозволили виходити в ігрову кімнату. Хлопчик дуже любить інших дітей, особливо обійматися з ними. Обожнює гратися конструкторами та машинками.

У липні 2023 року Дмитрика виписали з лікарні і він нарешті побачився з рідними: п’ятирічною сестрою, однорічним братом і бабусею. Та боротьба хлопчика триває — його пухлину поки не вдалося повністю видалити.

Допоможіть йому та іншим дітям перемогти хворобу.

Потрібна допомога

10 років

Алія

Алія відважно бореться з раком нирок. Вона вже перенесла операцію та проходить курс з 27 блоків хімієтерапії. Дівчинці дуже потрібна ваша підтримка, щоб здолати хворобу.

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Влад

Влад зі Львова — жвава і компанійська дитина. На свій день народження він стрибав на батуті з друзями, аж раптом поскаржився на біль у спині. Це був перший симптом раку крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Ілона

На початку повномасштабного вторгнення росії Ілона з мамою виїхали до Польщі, а потім — до Німеччини. Згодом повернулись додому. А за кілька тижнів дівчинці стало зле і в її мозку знайшли пухлину. Вона вже більше року бореться з хворобою.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ