fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У перші тижні лікування хлопчик не розумів, чому він не вдома і страшенно боявся лікарів, та потім звик.

У свої три роки Дмитрик вже переніс операцію з видалення нирки, променеву терапію та курс хімієтерапії. Дмитрик любить гратися машинками, вчить разом з мамою віршики і дуже радіє, коли сам їх розповідає. Мама хлопчика каже, що у нього впертий характер: якщо чогось хоче — обов’язково отримає це.

«На моє запитання: “У нас все буде добре?”, він завжди впевнено відповідає: “Звичайно, інакше не може бути!”», — додає жінка. Коли одужає, і з країни підуть «орки», Дмитро мріє поїхати в Херсонську область до дідуся на риболовлю. Ми сподіваємось, що його мрія здійсниться якнайшвидше.

Будь ласка, підтримайте Дмитра і таких дітей, як він, оформивши щомісячну підписку на комфортну для вас суму. Ваша регулярна допомога — надія на здорове майбутнє для дітей.

Потрібна допомога

12 років

Даніель

Даніель мріє стати футболістом, як Мессі, але через хворобу спортивні заняття довелося відкласти. Хлопчик бореться з раком лімфовузлів.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Ілона

На початку повномасштабного вторгнення росії Ілона з мамою виїхали до Польщі, а потім — до Німеччини. Згодом повернулись додому. А за кілька тижнів дівчинці стало зле і в її мозку знайшли пухлину. Вона вже більше року бореться з хворобою.

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Дмитро

Дмитро вже понад рік бореться з раком крові у Києві. Він мріє повернутися додому в Одеську область та піти до школи. Але для цього потрібно одужати. Підтримайте хлопчика та інших сміливих дітей.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ