fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Христині всього два роки. Але дівчинка вже знає, що таке війна. У березні 2022 року її тато вступив до лав ЗСУ. Та вже через кілька місяців повернувся додому, бо його донечка вступила у власну війну — з раком.

Почалося все з того, що мама помітила в’ялість Христини. Дівчинка втратила апетит, орієнтацію у просторі і перестала ставати на ніжки, хоча вже добре вміла бігати. Так у Христини виявили рак мозку. Позаду у дівчинки багатогодинна операція і 16 блоків хімієтерапії.

Лікування триває. Попри всі труднощі, вона тримається молодцем і щодня крок за кроком йде до перемоги над хворобою. Коли дівчинку відпускають додому, вона любить гуляти, кататися на самокаті.

Історія Христини про те, як в одну українську родину прийшло одночасно дві війни. І таких родин сьогодні сотні.

Будь ласка, підтримайте їх, оформивши щомісячну підписку на комфортну вам суму: кожні 50, 100, 200 гривень наближають таких дітей, як Христинка до перемоги.

Потрібна допомога

10 років

Алія

Алія відважно бореться з раком нирок. Вона вже перенесла операцію та проходить курс з 27 блоків хімієтерапії. Дівчинці дуже потрібна ваша підтримка, щоб здолати хворобу.

Детальніше ДОПОМОГТИ
12 років

Даніель

Даніель мріє стати футболістом, як Мессі, але через хворобу спортивні заняття довелося відкласти. Хлопчик бореться з раком лімфовузлів.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Ілона

На початку повномасштабного вторгнення росії Ілона з мамою виїхали до Польщі, а потім — до Німеччини. Згодом повернулись додому. А за кілька тижнів дівчинці стало зле і в її мозку знайшли пухлину. Вона вже більше року бореться з хворобою.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ